Nintendo Wii konsolunun özellikleri nelerdir

Bir Nintendo Konsolu satin, kesinlikle evde bir kanepe patates olmanin yasam unutacaksiniz. Temel olarak, bu gadget akilda tüketici ile tasarlanmistir. Bu çok büyük özellikleri ve kanepe ve hareket kurtulmak saglayacak oyunlar ile birlikte gelir. Bu istediginiz gibi kendi ev konforunda ve gizlilik de,, seklinde yardimci olur.

Oyun dünyasi bu cihazin varligi ile kökten degisti. Içinden, kolay kullanimli ve interaktif uzaktan ve Nunchuck sosyal oyun deneyimi saglar çünkü tüm aile için tavsiye edilir. Bu nedenle, aileniz ve arkadaslarinizla eglenmek istiyorsa, artik iki kez sanmiyorum. Sadece konsol ile ev ve deneyim toplam eglence onlari getirmek.

Ürünün kontrol bunun gurur duymaktadir bir seydir. Bu iki elinizle bu çalisma gerektirmez. Sadece bir TV uzaktan gibi, sadece tek bir el ile kullanilabilir. Ayrica, teknik egimli olanlar için daha da kolaylastirmak için kolay kullanimli bir arayüz sunar. Ayrica dogal türünün geri kalanindan daha küçük yapilmis ve bu nedenle, evde istediginiz herhangi bir yere yerlestirilebilir.

Buna ek olarak, bu ürün Netflix anlik akis erisim yetenegine sahiptir. Ideal olarak, bu film, televizyon programlari, çizgi film ve eglence diger formlari binlerce görüntülemenizi saglar. Tabii ki, o da mutlaka hiçbir zaman oynamayi seviyorum edecegiz oyunlari ton saglar. Hatta çok çesitli oyun hizmetleri, WiiWare ve Virtual Console ve internet, baglanmak izin, Wi-Fi baglantisi ile önceden yüklenmis oluyor.

Bu birimin standart boyutu 6 x 1.75 x 8.5 inç, 3.84 kilo agirliginda oldugunu. Onun desteklenen görüntü formati JPEG. Ayni zamanda ses çalma ve fotograf görüntüleyici gibi diger eglenceli özellikleri ile önceden yüklenmis oluyor. 512 MB toplam boyutu dahili dahili bellek, arti bir SD kart ile genisletilebilir oldugunu. Bu cihaz gezinme büyük olasilikla bir TV kanali menü gezen aynidir, ayni zamanda kanalin sistemi kullanir.

Bu ürün için ödeme de Wii Sports Resort ile Wii o ile geliyor olmasi hakki olacaktir. Böyle bir program bowling, tenis, golf, ve boks, beyzbol çesitli oyunlar sunmaktadir. Sadece ev içinde olsaniz bile zaman egzersiz sizin için motivasyon iyi bir kaynagidir. Arti bu zorlu aktiviteler ile size sunarak daha fazlasini yapmak için izin verir. Bu gün uygun fiziksel olarak daha almak yaparken eglenmek için saglar. Bu ürün ayni zamanda kisisel egitmen olarak Wii Motion Plus aksesuar bulunuyor.