Nintendo Wii konsolu tekrar oyun endüstrisi sarsan nasil

Bu kabul edilen ve bilinen bir gerçektir, oyun dünyasinda oyuncular erken basinda üzerine bildiklerini degisti. Digerleri oyunlari yaris geride düsmüs Bazi sirketler yararlanmaktadir. Video oyun konsollari ilk çikti ve geçmiste 3 yil bir ticari meta, olunca, savaslar çok mücadele edildi. 15 ila 20 yil için daha sonra oyun özellikle genç nesil basta amaçlanmistir. Oyunlar de sadece çocuklar için oldugu biliniyordu. Nintendo wee ortaya çikti ve bir kez daha oyun endüstrisi sarsan kadar olmasidir.

Nintendo bir anda, Super Mario Brothers, Zelda, Contra ve Tetris kendilerine bütün gibi son derece eglenceli ve zorlu basliklari alarak video oyunu savaslarda yenmek için isimdi, ancak son yillarda kaybettik. Simdi, Nintendo oyun oynamak için bir çok kullanici dostu bir ortamda heyecan verici hale, Nintendo Wii, bir genç kitleye yönelik ve Nintendo en iyi ne yapiyor tarafindan olusturulan bir oyun konsolu ile köklerine geri döndü! Burada oyun dünyasinda, Nintendo Wii içine Nintendo için yeni giris hakkinda bilmeniz gereken birkaç sey var.

Sony ve Microsoft hizlandirdi ve teknoloji ve eglence deger bir mücadele için oyun devleri meydan bir zaman vardi. Oyun endüstrisi yine ayni degildi. Yeni kriterler ortaya ediliyordu, yeni teknolojiler test edilmis ve piyasaya oyun ediliyordu. Oyun sistemleri her zaman yeni ve yenilikçi bir sey teklif edildi. Yakinda, bu NES veya Nintendo Entertainment System oldu öncü oyun sistemi ile büyüdü ayni nesil vardi için, eski bir hedef kitleye yönelik ve onlara karsi her seyi disli belli oldu. Simdi, video oyun neredeyse unutulmus dev bir intikam ile geri döndü.

Nintendo Wii orada en kullanici dostu sistemi degildir. Eger eve geldiginizde, sadece tak ve çalistir. Bu kadar basit. Nintendo Wii piyasadaki diger büyük konsollari sadece yaklasik yari fiyatina oldugunu unutmayin. Wii rekabet kendisini ayiran bir diger sekilde kökenlerine dönen geregidir. Nostaljik hissediyor musun? Nintendo Wii sadece birkaç dolar için eski Nintendo, Super Nintendo, Nintendo 64 ve Sega Genesis oyun satin almak ve Nintendo Wii orada bunlari kullanmanizi saglar “Virtual Console” adli bir Wii Kanal özellikler! Kim Contra veya Punch Out veya Double Dragon bir tur istemez ki?

Nintendo Wii, World Wide Web üzerinden baglayabilirsiniz, yani yetenekli WiFi. , Sörf tarama ve kablosuz kumanda saga herhangi bir internet tabanli aktiviteleri. Hiç, hareket algilama kontrol yapilan oyun en yenilikçi ve etkileyici buluslarindan biri Featuring! Bu kontrol oyunun bir parçasi olmasini saglar. Bu kontrol hareket ve hareket oyunu kontrol. Bir futbol oyunu oynuyorsaniz o zaman geri birakma ve geçis atabilir, Nintendo Wii dinlenme yapacak. Golf veya beysbol oynuyorsaniz bu katil hali gelistirmek isteyebilirsiniz!

Nintendo Wii konsolu hiç yapmak için umut olabilir en iyi oyun yatirimlardan biridir. Klasik, nostaljik, eglence ve hizmet vermeye hazir eglence dolu oyun sistemi. Aile eglence aygiti genç ve yasli çocuklar için yapilmis. Eger çocuk açiga!