Nintendo Wii konsolu satin almak için nerede tercih

Artik Bir Nintendo Konsolu satin karar verdik eger evde gün boyu oturmak zorunda. Bu ürün herkesin ihtiyaci için uygundur. Bu çesitli özellikleri ve oyunlar ile hareket almak için garanti eder. Sadece bu degil, ayni zamanda bazi yag yakmak ya da egri korumak isteyenler için arzu oldugunu. Evet, tüm bu faaliyetlerin kendi evin barinak ve gizlilik simdi yapilabilir vardir.

Bu cihaz oyun devrim. Bu, tüm aile için essiz bir sosyal oyun deneyimi saglamak kullanici dostu ve etkilesimli Wii Remote ve Nunchuck sunmaktadir. Bu nedenle, sadece oynamak degilsiniz, deneyim. Bu gadget ile, artik baska bir yerde herkes getirmek zorunda degilsiniz. Sadece evinizde hepsini bir araya toplamak ve konsol eglenceli ve eylem hem de onlari eglendirmek saglayabilirsiniz.

Ürünün kontrol bunun gurur duymaktadir bir seydir. Bu iki elinizle bu çalisma gerektirmez. Sadece bir TV uzaktan gibi, sadece tek bir el ile kullanilabilir. Ayrica, teknik egimli olanlar için daha da kolaylastirmak için kolay kullanimli bir arayüz sunar. Ayrica dogal türünün geri kalanindan daha küçük yapilmis ve bu nedenle, evde istediginiz herhangi bir yere yerlestirilebilir.

Bu üründen alirsiniz bir baska yarari da Netflix anlik akisi erisim saglar oldugunu. Bu nedenle, ayni zamanda film, TV sovlari, çizgi film ve daha bir grup bulmak için sansina sahip olacaksiniz. Bütün bunlarin disinda seyler, ayni zamanda konsolda oynamak için arzu oyunlarin büyük bir çesitlilik sunuyor. En iyisi, bu Wi-Fi hazir. Bu nedenle, kolayca oyun hizmetleri bir sürü baglanmak yani sira WiiWare, Virtual Console ve internet saglar.

Standart olarak, bu 6 x 1.75 x 8.5 inç fiziksel bir boyutu var, 3.84 kilo agirliginda. Bu JPEG görüntü formati destekler. Ayrica, ses çalma ve fotograf görüntüleyici sahiptir. Bu 512 MB kapasiteli dahili bir dahili bellek ile geliyor. Bunun için bir SD kart satin olsaydi boyutu da genisletilebilir. Sadece bir TV kanali menü tarama gibi, bu madde ayni zamanda kanalin sistemi ile kullanilabilir.

Bu ürün için ödeme de Wii Sports Resort ile Wii o ile geliyor olmasi hakki olacaktir. Böyle bir program bowling, tenis, golf, ve boks, beyzbol çesitli oyunlar sunmaktadir. Sadece ev içinde olsaniz bile zaman egzersiz sizin için motivasyon iyi bir kaynagidir. Arti bu zorlu aktiviteler ile size sunarak daha fazlasini yapmak için izin verir. Bu gün uygun fiziksel olarak daha almak yaparken eglenmek için saglar. Bu ürün ayni zamanda kisisel egitmen olarak Wii Motion Plus aksesuar bulunuyor.