Nintendo hala güçlü oluyor

Nintendo video oyunlari ile kaliteli eglence sunmak için dünyanin en iyi sirketlerinden biridir. Size Nintendo insanlara sordugunuzda, onlar video oyun olan, ayni ya da hemen hemen ayni cevaplar verecek bir gerçektir. Ayrica Nintendo modern video oyun teknolojisinin öncülerinden biri oldugu bir gerçektir. Onlar da gerçekten tüm dünyada farkli insanlari eglendirmek olabilir oyun sistemleri üretmek için farkli sirketler için yolu açti var.

Nintendo NES ve Super Mario Bros oyunu ile basladi. Bu Nintendo NES ve Super Mario oyun için borçludur oldugu bir gerçektir. Ilk oyun sistemi ve oyun de gerçekten sirkete basari getirdi ve algi bu tür, Nintendo onlar gerçekten kaliteli oyun sistemleri ve kaliteli oyunlar üreten bir sirket olan bu insanlarin güvenini kazandik.

NES veya Nintendo Entertainment System Nintendo da son derece popüler oldu oyun sistemleri imalat ve sonunda serbest, tasarimi basladi kamuoyunda çok çilginligi gelistirdi.

NES sonra Nintendo Super NES ya da bir hit oldu Super Nintendo, sundu. Nintendo da el oyun sistemleri sektörüne giren ve gelismis ve Gameboy denilen ilk tasinabilir oyun sistemi yayinladi. Gameboy Nintendo standart oyun konsollari ve tasinabilir oyun konsollari için iki farkli oyun konsollari gelistirmeye devam ettigi büyük bir basari oldu.

1996 yilinda, Nintendo da bir hit oldu Nintendo 64 veya N64 yayinladi. Bu oyun konsolu ile, 3D teknolojisi bir basari yapti en önemli özelliklerinden biriydi. Onun zamaninda çarpici grafik ile, Nintendo 64 bir efsane oldu. Ancak, bir sey daha büyük ve daha iyi gelmek üzereydi.

2001 yilinda, baska bir el oyun sistemi Nintendo tarafindan serbest birakildi. Nintendo bu Gameboy Advance adini verdi. Bu özellikle el oyun sistemi firtina dünya aldi ve Nintendo için baska bir oyun sistemi basarili oldugu kanitlanmistir. Gameboy Advance Super NES daha iyi grafiklere sahip ve ayni zamanda kolayca cebinize sigabilecek bir düzene sekil ve küçük boyutta geliyor. Selefi, Gameboy ve Gameboy Color ile karsilastirildiginda, Game Boy Advance çok daha grafik teknolojisi açisindan gelismis ve ayni zamanda oyun bulunmaktadir.

Ayni yil (2001) oyun konsolu baska bir versiyonu Nintendo tarafindan serbest birakildi. Bu GameCube denir ve piyasa disinda hashas olan diger yeni oyun konsollari karsi gerçekten iyi yaristi edildi. GameCube piyasada serbest birakildi diger oyun konsollari ile karsilastirildiginda gerçekten bir hit olmasa da, onlarin çocuklar için iyi bir oyun sistemi olarak halk tarafindan kabul edildi.

Insanlar hiçbir sey Nintendo Game Boy Advance daha iyi alabilirsiniz düsündüm. Ancak, Nintendo’nun rakipleri çok daha ileri bir el oyun sistemleri gelistirilmis ve Nintendo Nintendo DS ile cevap verdi. Bu özellikle el oyun sistemi pazarinda en popüler el oyun sistemlerini bugün en son ve ayni zamanda bir biridir. Önce bu dokunmatik ekran teknolojisi gibi bir el oyun sistemi, hiç görülmemis olan özellikleri ve entegre Wi-Fi Çevrimiçi özellikleri ile, Nintendo DS el oyun teknolojisinde yeni nesil olarak kabul edilir.

Bu GameCube oyun sistemi gerçekten bir basari degildi bir gerçektir. Yani, Nintendo simdi sirket insanlar bir oyun konsolu ne oldugunu görmek yol devrim oldugunu iddia ettigi oyun konsolu teknolojisindeki en son biri gelistiriyor. Nintendo’nun gelecek Nintendo Wii dünyaya bekliyor ki en çok beklenen oyun sistemlerinden biridir. Umut verici özellikleri ve özellikleri ile, kisi su anda her zamankinden pazara olan en çok satan oyun konsollari biri olacak o düsünüyor.

Bu son yirmi yilda Nintendo tarafindan gelistirilen oyun sistemlerdir. Yani, bir oyun sistemi almayi düsünün bir sonraki, Nintendo oyun konsollari da seçenek oldugunu düsünüyorum.

Harika kaliteli oyunlar garanti edecek, ama ayni zamanda, simdiye kadar en iyi video oyun deneyimlerinden birini verecektir Sadece. Eger Nintendo oyun sistemleri ile oynarken oyun genis bir kütüphane ile, kesinlikle bikmak asla. Nintendo oyun konsolu sektöründe, sadece Nintendo insanlarin kendi oyun sistemlerinde sonraki düsünecek ne hayal oldugunu tüm teknolojik ilerleme ile.