nihai Farmville sirlari

Bugünkü Bir çok üç milyondan aylik oyuncu inchenjoy genel online oyun mest altmis göre “Farmville.” Oyun onlarin favori passtimes en az miktari bir iken planladiniz akademisyenler olarak bir çok bagimlilik oyalama olarak biten olarak hizmet vermektedir. Oyunun gelistiricileri Farmville onlari her zaman kadar böyle bir sey yaygin web magazalari internet oyunlari genel 1 oldu sahip oldugunu alinti ve onlar Facebook arenada daha yüksek oyun uygulama genisletmek planliyoruz.

Oyunun platformu basit: Oyuncular bir ikametgah arsa 12 x 12 dönümlük arti yüz altin alirsiniz. Oyuncular bitki ve pazar bitkileri, hayvancilik yükseltmek para arti deneyim kazandikça bir yigin olusturmak için komsu çiftlikleri yardimci olur. Eger zaman arti tarim ile cümbüs inchenjoy kazanmak, size bitkileri dahil parçalari, hayvanlar, satin almak veya çiftlik yokus yukari çeki düzen vermek için daha iyi bir seçim kazanmak.

Farmville sakinleri kadar dalgalanma hiçbir sekilde yönetim organi sübvansiyonlar veya mevcut süt fazlasi ve In.Farmville erik fiyatlari hakkinda korkma ve atmosferik durum hep günesli. Tarim kez tüm onlardan uzun süre çekti, arti genel tür hatta yillar için ilgili edilmis olan bir tür oldu. Oyuncular kendi Facebook arkadas için izin komsu oldu olacak. Komsular haftanin her saniye en çiftliklerde yardim ve her saniye hediyeler verecek. Facebook gerçekler ve rakamlar derler AllFacebook.com, ayak, neredeyse diger siralarda uygulamanin genel 35.000.000 aylik kullanici iki katina kadar, “neden olur.” Warcraft Dünya kabaca 11 veya on iki milyon kullanici bir ay vardir. Farmville sadece geçerli ay kendi içinde 63 milyon yasadi.

Spor Zynga tarafindan üretilen çesitli moda Facebook uygulamalari gibi sadece ufak az bir, in.2007 çikarmis olan büyük bahis internet hizmet, Zynga genel 10 en standart Facebook uygulamalari Of yarim sahibi.

Farmville gibi oyunlar genel basarisini ile sirket milyonlarca yapar. Oyunun 1 özelligi Farmville para için gerçek para in.exchange harcamak oyuncular izin verir. Oyuncular genel saflarinda yükselen kendi çiftlikleri büyütmek ve güçlendirmek için mevcut nakit hak alacak. BUUUUTTTTTTT

Ben onlarin mükemmel çiftlik kurmak için kendi yetersizlik tarafindan hayal kirikligina oyuncular milyonlarca var anliyorum. Çikmak için hazir, kirdi arti sinirli – Ben bir sonucu olarak birbirine ben olmak için kullanilan tam olarak nerede olacagini verilen düsünüyorum.

Ben genel oyuncu ve benim için bu nedenle mantikli oldu topluma tutmak vermek istiyorum …

Bilin: Bir Farmville gurusu haline geri açabilirsiniz Genel kademeli sirlari …

“Ayni gizli yollardan ve ben genel iyi çiftlik yapmak için kullanilan ve genel zengin Farmville oyuncu oldu yollari söylenecek …

gipta ile tüm komsulari yesil onlari çikma! ”

nihai Farmville sirlari

Benim stratejileri büyük para inchFarmville ile geri yokus yukari gelmek nasil görüntüleyebilir ve bu Farmville nakit puan için yol içerir. Eger sürekli 1 milyon dolar villa onlar için izin istedim bu var ise tüm genel son ve daha oyunda fantezi ögeleri sevgili, benim manuel tam yaklasim inchwhich görüntülemek olabilir ve daha fazla üstlenmek ..