nes ile son yeniden ziyaret

En son grafik ve ses teknolojisi ile entegre bugün pazarda ortaya çikan oyun konsollari farkli ile, zor bu oyun konsolu biri basit ve mütevazi baslangicindan kökenli hayal bulacaksiniz. Eger Nintendo GameCube bilginiz varsa, hepsini Nintendo Entertainment System veya NES adli bir oyun konsolu kökenli oldugunu bilmeniz gerekir.

Nintendo denildiginde, bir kisinin aklina gelen ilk sey video oyunlari oldugunu. Bu Nintendo üretim ve video oyun pazarinda henüz emekleme asamasinda oldugu için oyun konsollari farkli üretmektedir oldugu bir gerçektir.

Sony ve Microsoft tarafindan gelistirilmistir bugün gördügünüz oyun konsollari farkli olarak, Nintendo oyun sektöründe tamamen oldugunu. Sony, diger taraftan bunlarin donanim ve Microsoft için bilinen yazilimi gelistirmek için bilinir. Nintendo uzun süre video oyunlari is yapilmis ve hala oyun konsollari bugün en iyi üreticilerinden biri olarak kalir var.

Nintendo Game Cube ile, Nintendo ayni zamanda dünyanin en popüler biriydi ilkel bir oyun konsolu gelistirilen beklemek hemen hemen asla. Nintendo NES veya Nintendo Entertainment System ile basladi.

NES onun zamaninda daha popüler video oyun konsollari ve ayni zamanda en çok satan video oyun konsolu biridir. NES in oyunlari gibi Mario Bros ve Tetris gibi, basit ama gerçekten eglenceli.

Aslinda, NES oyunlari çok NES oyun konsolu sahibi birçok insan bugün hala TV için eski NES oyun konsolu baglamak ve eski NES oyun oynamak oldugunu eglenceli. Ayrica NES oyunlari eglenceli özellikleri hala internet üzerinden konsolu satin insanlari çekiyor ya da kendi bilgisayar oynayabilecegi NES oyun indirmek oldugu bir gerçektir.

NES oyun konsolu aslinda sirketin en çok satan konsol vardi. Hatta en son oyun konsolu GameCube NES karsi satis açisindan rekabet edemez çagirdi. GameCube yalnizca 20,9 milyon dolara satmis ise Nintendo NES dünya çapinda satis tahmini 61,9 milyon dolar vardi. Çünkü oyun konsolu sektöründe diger rekabet olabilir ama bu NES simdiye kadar dünyada gelistirilen en iyi oyun konsollari biri oldugunu kanitliyor.

NES da çok çesitli oyunlar vardir. Daha gelismis bir oyun sistemi gelisi, Sony ve Microsoft gibi farkli sirket tarafindan gelistirilen kadar bu özellik sayesinde, birçok kisi yil bir sürü için NES oynuyor.

Ancak, NES popülerlik tamamen ölmedi. NES oyun konsolu ile NES oyun oynamak gibi bir sürü insan hala var. Eger bir fiyat için indirebileceginiz Ancak, NES oyunlari internet de hazir.

Ilkel oyunlar vardir karsin, bu NES göz önünde bulundurmaniz gerekir, hem de oyun eglenceli gelistirir. Daha önce bir NES ile oynadi varsa, onlarin oyun olabilir eglenceli biliyorum. Popüler oyun baslik bir sürü, mutlaka NES oynamak için oyun tükendi asla.

Tekrar NES oyun oynamak gibi hissediyorum Yani, yapmaniz gereken tek sey TV’nize NES oyun konsolu kanca olan, zaman oynamak istiyorum ve yeniden yasamak oyun seçtiginizde nerede hala genç ve farkli NES oyun oynamak için sevdi.

NES ile, hatta çocuklar eski oyunlar ile oynarken zevk olacaktir. Eger farkli oyun basliklari ile en son oyun konsolu olsa bile, mutlaka tekrar tekrar NES oynamak isteyeceksiniz.

Bir NES oyun konsolu yoksa Ancak, yine internet üzerinden satin alabilirsiniz. Veya, NES oyun indirmek ve evinizdeki PC oynayabilirsiniz. Eger NES oyun oynamak için saglayacak bugün mevcut farkli emülatörlerine vardir.

NES oyun oynayarak kendinizi eglendirmek ve geçmis yeniden yasamak için harika bir yoldur. En son oyun konsolu bugün mevcut olan ayni eski oyunlar yorgun olsun, kolayca geri adim ve NES için basit ve eglenceli oyunlar oynayabilirsiniz. TV o kadar kanca ve hiç piyasada satilan en popüler oyun konsolu ile oynamaya baslayin.