neden milyonlarca kullanici facebook oyunlari ile bagladim

Neden olsun genç ve olgun olanlari, Facebook olabilir insanlara hizli bir hit oldu olmasidir?

Eh, bir kenara çok heyecan verici ve büyüleyici arayüzleri, uygulama ve özelliklerinden, Facebook oyun kesinlikle hayatin her alaninda neredeyse tüm insanlar için bir cazibe vardir. Pek çok kisi geçmis zaman aliskanliklari ve buz kiricilar gibi Facebook web tabanli oyunlar kullaniyorum o kadar etkili konum.

Gezegenin etrafinda insan sayisi sabah uyanmak ve ne yaptiklarini ilk sey kendi Facebook hesabina test etmek için onlarin PC kapmak oldugunu? Ve daha kaç bunlardan sadece Farmville veya Farmtown kendi çiftlik büyüyor, ya da nasil Mafia Wars kendi oyun yapiyor, ya da Caf Dünya ya da Cafe Town ne gerekli ya da ne gibi degisiklikler meydana gelmistir nasil kesfetmek için kendi hesabini kontrol ederken onlar uyku gece için çevrimdisi gitti?

Dünyada ve hayatin farkli yönlerini insanlarin kendilerini eglendirmek için Facebook oyunlara açmak neden çok sayida nedeni vardir. Ama gerçek su ki onlar sonra konum eglence daha fazla olmasidir. Onlar net oyunlar ve her gün mola onlar sürekli olarak günlük yasamda ile mesgul buz gibi geldiniz saplanti aldigim yardim. Mafya savaslari hileleri hakkinda daha fazla bilgi için buraya tiklayin.

Onlarin Nedeni ne olursa olsun, bir sey kesin ag sitenin oyunlar sadece bagimlilik ve hayir beyin internet oyunlari kesinlikle basit ya da olmasidir. Bir bagimlisi Facebooker iseniz, size bol uygulamalarla bagimlisi insanlarin var neden kesfetmek için daha basit olacak. Çok sayida oyun mevcuttur ve insanlar farkli tür bir programi onlarin isteklerine uygun bulmak hangi. Orada seçimler hiç bitmeyen ve seçim yoluyla fiske insanlar için fazlasiyla yeterli vardir.

En iyi sevdim bazi oyunlari Mafia Wars, Caf Dünya, En Büyük Beyin var Bejeweled Blitz, Pet Society, Bowling ahbap, Farmville, Farmtown, Eaterie Town, Playfish, Beyin Pals, Geo Challenge Kelime Yarismasi, arasinda dahil digerleri çok. Sasirtici olan hem bayanlar ve erkekler kendilerini bagimli bulmak ve sadece es zamanli olarak oyun hesabini görmek için kendi Facebook hesabini kontrol seviyorum çünkü bu oyunlar sadece seçilen kalabalik hizmet kalmamasidir. Yas da hemen herkes vadesi veya genç sinifa ait olup, bunlari kullanarak gibi görünüyor, çünkü net oyun uygulamalari zevk için bir engel olmadi.

Facebook oyunlar görkemli web ev sahipligi oyun seçimleri neden farkli bir nedenle kendiniz ya da diger ahbap ile oynayabilecegi yadsinamaz bir gerçektir. Oynarken, bunlari yüksek puan gönderme ve onlari yenmek için meydan okuyarak insanlari meydan okuyabilirsiniz. Eger dostum tarafindan dövüldü yaparken heyecan verici bir parçasidir ve daha sonra onlari yenmek için bir tur yapmak. Sizin ahbap daha fazla almak ve denemek ve her biri baska bir yendigi meydan sicaginda bile ortaya çikar.

Denemek ve psikolojik ve arastirma kapasitesi sikmak gibi akil oyunlari özellikle çok iyi kararlardir.

Bir sekilde, bu size bir seçilen yönü zeki ya da ne kadar usta size istihbarat belirli bir yönü vardir ne kadar kesfetmek bu oyunlari geçer. Her gün Facebook oyunlar çok bagimlilik ve çok gün geçtikçe gelip daha fazla uygulama bulmak için devam ne kisi sayisi ve daha fazla kisi kesfetmek için basittir. Facebook yeni iseniz, size ilk elden ögrenmek için çok var. Bu yüzden sonuna kadar eglenmek için hazir olun!