NCsoft en son gise rekorlari kiran açiklayan bir aion kilavuzu

Bir stupendously çok oyunculu rol yapma oyunu oynamaya devam eylem tüm ilk basta küçük bir Kaygili olmak, ancak bunun salincak girmek zaman inanilmaz derecede eglenceli olabilir. Eternity Kulesi, NCSoft’un tarafindan yapilan yeni bir oyun: Bu Aion için de geçerlidir. Bu oyun bir süre Dogu’da mevcut olan, ama simdi ABD ve Avrupa dahil olmak üzere gezegenin bati bölgelerinde serbest birakmak için konusu da budur. Aion: Tower of Eternity önlerinde yatiyor yeni bir meydan okuma almaya karar oyuncular için, bu uçus ve hava muharebe gibi birçok heyecan verici özellikleri vardir. Bu hizli Aion kilavuz Bu benzersiz oyun tanitacak.

aion nedir?

Oyun Atreia dünyasinda Aion evrende yer almaktadir. Aion masali: Eternity Kulesi essiz çesit ve evren ve sakinleri hakkinda bilgi edinmek için çok karmasik vardir. Atreia iyi ve kötü ve Atreia tüm sakinleri için bir korku Balaur, temelde sorumlu olan arasinda bir savas nedeniyle 2 parçaya paramparça oldu. Dünyanin Abyss adli büyük bir uçurum ile ayrilmis su anda oldugunu.

Dünya paramparça oldu, iki yarisi farkli sakinleri içeriyordu. Dünya’nin bir tarafta Elyos ve diger tarafta Asmodianlar oldugunu. Her iki taraf da birbirleri için çok güçlü bir nefret ve çatisma çok devreye giriyor burada. 2 taraf bir Atreia sarsan bir süre sonra baska bir kesfettigi zaman, sakinleri birbirinden uzaklastirmak hakki ile savasa gitti. Onlar Elyolar ve Asmodianlar hem de sürekli bir korku oldugu gibi ek olarak, her iki tarafin da Balaur savas.

aion karakterleri

Din adami, Scout, Mage ve asker: MMORP oyunda bir oyuncu olarak, bir dört siniflar arasinda almak için istenir. Bu dört sinifin her biri kendi amaci vardir ve kendi özel özellikleri ile birlikte gelir. Buna ek olarak, oyuncular kadar oyunu kendi kisiligini nasil göründügünü üzerinde asiri kontrol saglar gibi istedikleri gibi kendi kisiligini sinif özellestirmek için izin verilir.

mücadele ve mücadele

Atreia tarafi arasinda mücadele mücadele temel özelligi hava muharebe ve uçus gibi oldukça heyecan verici. Atreia disinda bölünmüs önce uçmak için yetenegi karakterin hayatinda çok önemli olmustu. Ancak, dünyanin paramparça oldu zaman uçmak için güç çoktan gitmis olacagini kabul edilmistir.

Diger tarafta ve kötü niyetli Balaur karakterleri yenmek sekilde Atreia 2 tarafi mücadele katilmak zaman olsa da, uçan bir çok önemli bir araç olacaktir. Eger oyun oynamak gibi, uçmak için bu yetenegi, oyunun her açidan saldirilara dikkat gerekir anlamina gelir.

Aion evrenin içinde her sey son derece benzersiz ve oynamaya baslamak kadar hizli sikici bir an olmayacak. Eger karakter özellestirme ya da uçmak için güç, Aion kullanarak tadini çikarin: Eternity Kulesi her oyuncu için heyecan verici eylem ve seçenekler büyük miktarda getiriyor.