ncaa basketbol 2009 saklamak sizin için ne oldugunu kontrol

Baska bir yapimci NCAA Basketbol için lisansli haklarini vererek, EA artik NCAA Basketbol oyun sektöründe ayakta son oyuncu. Ve serisinin son taksit için, EA kendi NBA için basvurdu ayni basketbol motor kullanmayi seçmistir. Ama bu NCAA Basketbol 09 sundugu tek sürpriz degil. Bu onun kolunun yukarisina diger aslar vardir ve bunlarin birkaç asagida listelenmistir.

daha iyi yanit

NBA Live 09, daha önce NCAA Mega March Madness adli NCAA Basketbol 2009, oyun oyuncularin tutkulu ama iyi niyetli elestirilere sayesinde karsi pick-ve-yardim savunma açisindan yanit gelismis bir düzeyde ile TV ekranlarina gelecek rulo, ribaund ve top tutma.

kampüs açik uygulama mahkeme

Kampüste pratik açik havada her zaman kolej basketbol bir marka olmustur ve bu kez, EA üreticileri bu oyunun bir parçasi emin yapti. Daha da iyisi, bu özellik gerçek zamanli hava kosullari ile birlikte gelir. Çok zor yagmur yagiyor, bu takim için kaçirilmis bir uygulama anlamina gelebilir!

oyuncu ise alma ve gelistirme sistemi

Dogruluk NCAA Basketbol 09 ve yapimcilari en önemli hedeflerinden biriydi. Onlar NCAA ile ilgili ve oldugunca gerçekçi ve dogru olasi her NCAA takimin oyun gösterimleri yapmak için ellerinden geldigince çok bilgi toplanan her okul konustu.

Bu oyun, oyun oyuncular acemi koçun oyun tarzi ile iyi uyum saglamak için gerekli bir kullanilan yeni oyuncu alimi ve gelistirme sistemi ile iyi jives.

efsaneler turnuva

NCAA Basketbol 09 da onur sunan Legends Turnuvasi ile geçmis en büyük oyuncu. Üst altmis dört NCAA Turnuvasi takim arasinda seçin ve NCAA Basketbol en iyi karsi ücret bakin.

Lütfen kurallari, tarzinizi
NCAA Basketbol 09 ile, kesinlikle patron sensin! Oyun çalistirmak için maç öncesi bir dizi strateji seçim saglar. Oyunda kullanilan oyun stilleri yapilandirilmis yari mahkeme setleri, yüksek tempolu geçis oyunlar ve yakalama savunma dahil olmak üzere, ayni zamanda oldukça otantik. Oyun tempo ölçer bir anda ince ayar saglar.

bir mavi kurdele kolej basketbol yilligi katki
Son olarak, sizin Bölüm I takim Mavi Kurdele College Basketball Yilligi tarafindan saglanan izcilik raporlari yararlanabilirler. Takim dereceleri de verilmektedir.

Bunlar sadece NCAA Basketbol 09 ile bekliyoruz birkaç seyler vardir. Nihayet 17 Kasim 2008 tarihinde serbest birakildiginda daha fazla bilgi için tek yolu oyun oynamaktir.