nasil vay tesviye kilavuzu vay yenilere yardimci olabilir

World of Warcraft düzeyi 85 bir karakter tesviye görevi tamamlamak için kadar 20 gün sürebilir. Bu bir tesviye rehber olmadan ortalama yapma oyunu üzerindedir. Bir tesviye kilavuzu ile ortalama tesviye zaman neredeyse yari yariya azalacaktir. Kanitlanmis birçok kez ve en tesviye kilavuzlari tavsiye, sorgulayan ve taslama degil, sizin karakter seviyesi için en hizli yoldur. Ve hizli sonuçlar elde etmek için, size dogru sirayla tüm görevler tamamlamak önemlidir. Dogru sirayla yapmazsaniz zaman geri dönüyor ve ayni yerde dönen bir çok israf sona erecek.

Dogru sirayla görevleri tamamlayarak seviye 85 WoW için en iyi arayisi yol bilmek 2.000 ‘den fazla görevler hatirlamak gerekecektir. Ve son derece yetenekli sürece, seviyesi 85 en hizli arayisi rota anlamaya asla. Kesinlikle her adimda yapmaniz gereken tam olarak ne anlatmak için bir WoW tesviye kilavuzu gerekir. Bu nedenle, nerede sonraki ya da ne yapacagim gitmek için düsünme zaman harcamak zorunda kalmazsiniz. En tesviye kilavuzlari az 5 gün içinde bunu yapmak için biraz umut verici ile 20 gün çok daha düsük gün en az sayida, 85 seviyeye götürmek için tasarlanmistir. Bu tesviye kilavuzlari, bunu tamamlamak için ne zaman teslim ne zaman mücadele noktalari nerede, kullanmak ne ögeleri, yaratiklari öldürmek ne,,, almak için hangi arayisi, gitmek söyleyecektir sekilde tasarlanmistir mücadele noktalari, ve ne zaman Heartstone kurulumu ve kullanimi ne zaman kullanilacagini.

World of Warcraft, zaman hakikatin. Bu her saniye veya dakika sayisi olarak oyunda çok kritik bir detay. WoW oyunculari sadece dogru yönde ve planlama olmadan rastgele rakipler amaçsizca dolasan ya da öldürme zaman kaybetmeyin oldugunu anlamalidir. Verimli oynamak seviyesine ve bir sonraki seviyeye bölgeleri almak için karakter için önemlidir. Iyi bir WoW tesviye kilavuzu WoW gazete ya da her gün görevler kesfetmek gibi kullanisli olacaktir.

World of Warcraft her gün görevler itibar farkli hizipler ile elde sonra bir tane aldim, WoW gazete gelen ikramiye ile birlikte itibar kazanmak gibi göz ardi etmek degildir. Tesviye kilavuzlari genellikle kim (hangi irk veya siniflar) itibar kazanacaktir ortaya koymaktadir. Ancak, tüm irk ve sinif kim bu itibar elde edilen kazanacaktir bilmek WoW tesviye kilavuzlari danisabilirsiniz eger iyi olurdu itibarina elde kazanacaktir.

Onlar altin elde etmek için iyi ve kolay bir yol oldugu için of Warcraft oyuncularina tam gazete arayisi zincirleri birçok Dünya olmasinin bir büyük nedeni. Düzgün bu riski oynamak durumunda ve, mümkün olan en kisa sürede altin çok yapma büyük bir sans olacaktir. Dikkat edin siz de altin tutmak olabilir bu yüzden müzayede evi altin yapiminda hiçbir istikrar sadece orada olsa.