nasil piyango kazanma sansinizi artirmak için – sicak sayilar kullanin

SICAK loto numaralari loto ikramiye kazanma sansinizi artirir. Eger ciddi bir loto oyuncu iseniz, herhangi bir ikna edici gerekmez. Ciddi piyango oyuncular SICAK numaralari ne kadar önemli oldugunu biliyoruz. Zaten koro üyesi iseniz Yani, bu makale favori ilahiler biridir. Eger geri kalani için, büyüleyici melodi tadini çikarin.

SICAK numaralari tanimlayalim. SICAK loto numaralari daha sik baska bir sayi daha HIT etmis olan sayilardir. Genellikle, biz en iyi 10 SICAK loto numaralari hakkinda konusmak ama biz ilk 15 ya da ilk 5 hakkinda konusmak olabilir.

Bazi zemin çalismalari koyarak baslayalim. Açikçasi, bir 6 numara loto, 6 sayi çizilir. Bu nedenle, 100 çizimler üzerinde, 600 numaralari çizilir. Bir örnek olarak Illinois 6/52 loto kullanirsaniz Yani, her loto sayisi 11.54 kez HIT gerekir. 600/52 = 11.54 Bu, mantikli yalindir ve yanlistir.

Eger, ne yanlis demek? Matematik dogru! Peki, bu nedenlerle bir çift için yanlis. Ilk olarak, nasil bir loto sayi 11.54 kere HIT olabilir? Bu olamaz. Bu 11 kere veya 12 kere HIT ama 11.54 kere asla. Tabii ki, seninle oynuyorum. Ama, ben bir noktaya yapmak için yapiyorum. Bunu görüyor musunuz? Bir ondalik kesir olarak çikip ortalama için için, bazi sayilar digerlerinden daha sik HIT gerekir.

Ikinci olarak, bu ortalama, 11.54, çok zayif. Sadece 100 piyango çizimler dayanmaktadir çünkü zayif. Aslinda, bazi sayilar 20 kez ve digerleri sadece 5 kez ve her arasindaki her seyi HIT olacak HIT, böylece zayiftir. Daha çizimler olarak beklenen ortalama düsüs üzerinde ve altinda bu dalgalanmalar yapilir, ortalama güçlü olur.

Bir sonraki noktasi yapmak için klasik bir örnek kullanmak için gidiyorum.

Çogu kisi rastgele para 100 kez saygisiz kaynaklanan en olasi sonuç 50 kafa ve 50 kuyruklari oldugunu bilmeli. Ancak, gerçekte baska bir sonuç elde etmek için daha olasidir, 60 kafa ve 40 kuyruklari gibi. Bu durumda, beklenenden% 20 hata var. (60-50) / 50 = 0.20 matematikçi Bu alarma olmaz. O sadece yeterince denemeler degil söyleyebilirim. Daha fazla denemeler gibi, yüzde hata küçüldügünü.

500 arastirma yapilabilmesi için olsaydi Örnegin, sonuçlar 550 baskanlari ve 450 kuyruklari sikin baslar. Simdi yüzde hata sadece% 10’dur. 4995 kuyruklari ya da% 0.1 hata karsi 5005 baslari; 10.000 çalismalarda tüm yol gitti, nihayet tüm niyet ve amaçlar için, kafa sayisi kuyruklari sayisi esittir, noktasina ulasir. Daha fazla denemeler gibi Yani, dalgalanmalar, küçültmek yüzde hata küçülür ve ortalama güçlü olur.

Simdi, burada sasirtici vahiy var! Yazi-tura, para ile, sadece iki olasi sonucu vardi. Vahsi dalgalanmalar kendilerini ortalama önce 10.000 denemeler aldi. Kaç çalismalarda 2 olasi sonuçlari yok, tüm loto numaralari kez ayni sayida HIT önce almaya gidiyor düsünüyorum, ama 20.358.520 olasi sonuçlari mi? Ben bu sayi ne oldugunu bilmiyorum ama dolar da maas var daha bu sayi muhtemelen daha sifir vardir.

Bu çok büyük bir rakam! Tüm loto numaralari kez ayni sayida vurmak önce Yani, tüm niyet ve amaçlar için, bu milyonlarca yil sürebilir. Bu her yerde ciddi loto oyuncular için harika bir haber.

Neden çünkü, loto dilinde, bizim yasam süresi çok, çok kisa vadeli temsil eder. Ve, kisa vadede, genis bir varyasyon SICAK ve Soguk numaralari için hit sayisi arasinda var olacaktir. Yani, bizim yasam süresi içinde, tutarli bir çalma listesi bu SICAK numaralari koyarak bize uzun vadeli istatistiksel avantaj saglar. Bu loto kazanma sansimizi artirir.