nasil paintball keskin nisanci olabilir

Senin büyük ilgi olan seyler üzerine kurulu bos zaman, atik görgü bir yeri vardir. Birçok kisi, sakin filmi izlemek veya müzik dinlemek için seviyorum, ama ayni zamanda binlerce insan farkli sekilde üzerindeki bos zamanlarinda isleyen atik seviyorum. Onlar daha fazla is ve ter, spor gibi, çalisan, belki tirmanma, dans, paintball … Ve gerek çogunlukla seçme faaliyetleri için keskin nisanci seviyorum çalistirmak ve ates seviyorum eylemleri, bu tür sevenler biri iseniz sira oyunlar, paintball keskin nisanci olmak kesinlikle beklentilerini yerine getirmek olabilir. Bu yetenek ve taktikler canli bir onay, ve sag zihniyet ile birlikte, uygun ekipman gerekir.

Paintball keskin nisanci “sessiz biri” olarak karakterize ve görünüse göre o en disiplinli oyuncu olabilir. Onlar özel ekipman miktarlari gerek yoktur, onlar hareket kendi güç güven ve gizlemek için nerede kendi sagduyu ve ne zaman çekmek zorunda. 300 metre ya da mutlak bir kilik gelen öldürür bazi olaganüstü silah yok, bu nedenle bu oyuncu akilli düsünme ve iyi bir taktik yapma kapasitesine sahip olmalidir. Sakin olmak ve tek basina ya da “gözlemci” adli oyuncu ile son oynamak için istekli bir oyuncu hakkinda. Gözlemci keskin nisanci arkasinda gider, o korur ve onu yedekler, hedef onu yönlendirir ve onun arkasinda kimse yok oldugundan emin olur. Onlar biraz bit ve sessizlik, çok ihtiyatli her seyi yapmak.

Çok sayida silah ayni mesafe hakkinda ates, yapilacak en temel sey dogru ve tutarli silah bulmak bu yüzden. Ilk denemede hedefe ulasmak için güç iyi bir keskin nisanci için çok önemli bir seydir. Bu önemli çekim ayni hizda her zaman ates olmayan bir tabancadan yapilamaz, siz regülatörü ile silah için bakmak gerekir. Faydali sey çevre ile karisir ve disari durmazsa sey gerekir bir keskin nisanci olarak silahini, luminously renkli olmadigidir. Ayni giyim için de geçerlidir, bunlar gözle görülür olmamalidir. Bir kilik degistirmis, ya da bir Ghillie takim elbise, ya da çevre ile entegre bir sey kullanabilirsiniz.

Keskin nisancilar farkli taktik saldiri yapmak. Zaman ve yine onlar uzlasmaz siginak ve içinde ve çevresinde konumlandirilmis mükellefleri görülebilir yerden bir yere gitmek. Çogunlukla disari Ikmal oyuncu almak ya da korkuyor tutmak için bir atis kullanin. Tersi ekibi söz konusu yerden bilmek gerekir. Keskin nisanci onlari vurmak ya da korkutmak, onlar barinak kaçan, ya da takimin digerlerine karsi gelip nereye ates hattina gelen gibi saçma bir sey bu yüzden.