müzik aletleri hale nasil iphone apps iphone ve müzik

IPhone en önemli özelliklerinden biri sadece bir iPod yaptiginiz gibi, müzik kütüphanesi saklamak ve oynatmak için yetenegidir. ITunes üzerinde satin aldiginiz her bir sarki için 0,99 $ (veya daha fazla) harcama sevmiyorum o sizin kim için, açliktan kulaklik doyurmak gerekir müzik uygulamalari bir bolluk vardir. Sadece iPhone Apps magaza göz atarak, bu uygulamalar satin almak zorunda kalmadan müzik çalmak için bulabilirsiniz.

Burada umarim mükemmel bir müzik uygulamasi için arayisinda yardimci olacak bazi iPhone App Yorumlar vardir.

pandora

Pandora ile, sizin gibi müzik ne tür seçin ve uygulama sevdiginiz türler ve sanatçilar ile eslesen bir radyo istasyonu yapar. Ne yazik ki, bir atlama siniri (Eger sevmiyorum sarkilari belirli bir miktar daha atlamak olamaz), ama albüm kapagi görüntüler ve “gibi” veya yukari bir basparmak ile bir sarki “nefret” olanak saglar veya sirasiyla, begenmedim.

last.fm

Ayrica sarki, sanatçi, ve Hosunuza gidebilecek albüm göstermektedir bir radyo benzeri bir uygulama, uygulama daha sonra oynamak için sarki seçebilirsiniz ve kuyruguna eklemek saglar. Last.fm iPhone App Store sunan en dinamik ve derinlemesine müzik uygulamalardan biridir.

tembel

Tembel “Kalp” ve müzik seçimi daha özel terzi sizin için “Ban” dügmeleri ile, Pandora benzer hareket eder. Bu arayüz sik, basit ve altindaki birkaç dügme ile, albüm küçük resimlerini görüntüleyerek kolay kullanimli son derece. Hizli, büyük-kaliteli müzik – daha fazla ne isteyebilirsiniz ki?

imeem

Imeem en önemli özelligi mevcut müzik kütüphanesi içine musluklar ve Hosunuza gidebilecek benzer sanatçi ve sarki tavsiye bu bilgileri kullanmasidir. Bunun disinda, program Pandora ve Last.fm. çok benzer oldugunu

Iheart radyo

Daha az reklam ve daha FM radyo daha iyi ses kalitesi ile metropol gerçek radyo istasyonlarindan iheart radyo yayinlari müzik. Bazi genellikle sadece kendi iPod seçimleri dinlerken kayip – – iPod ve bugün Top 40 içine ayarlamak önce zaman geri dönmek size radyoda çalan en popüler sarkilari duymak istiyorum.

shazam

Hiç kendine soruyor “Bu ne sarki?” Eger radyoda intro özledim ne zaman? Peki Shazam bu sorunu çözmek yardimci olacaktir. Müzik kaynagi ve “etiketleme” sarki için telefonunuzu tutarak, Shazam dogru sarki, baslik, albüm kapagi söylüyor kim söyler, ve paylasmak ve hatta sarki satin baglantilar verir.

Bu gibi Daha fazla iPhone Oyun Yorumlar bilgi tabanini genisletmek ve teknikleri müzik dinleme gelistirmek için nasil bazi büyük seçenekleri verecektir.