mario kral

Dönemde, bu Mario olmasaydi bugün hiçbir video oyunlari olacakti. Mario gerçekten iyi bir oyun zorlu,-eglenceli ne olmasi gerektigi ve Özet olarak ve herkes tarafindan sevilen. Mario, hatta 2 boyutlu tasarim kusursuz bir oyun oldu. Tüm 3D ve çok iyi grafik ve son derece gelismis oynanabilirlik – günümüzde yapilir Mario oyunlari çok sayida bulunmaktadir. Bunlar da ayni veya diger platformlarda olan hikayesi ve oyun ile sizi havaya uçuracak diger oyunlarin bir yeri vardir, Yüksek Çözünürlüklü grafik üzerinde her biri. Biz büyük ölçüde bizim teknoloji gelistirdik ragmen eski altin IS çünkü, biz teknik olarak bronz olsa bile, biz son kez ve ne kadar eglenceli biz vardi ne vardi yapmak için kullanilan ne unutmamaliyiz.

Ah, Mario arcade oyun oynamak günümüzün büyük bir kismini geçirmek için kullanilan eski güzel günleri eglencelerle. Super Mario oyun çok bu yayilma sirasinda gelismistir zaman orada yaris ve farkli maceralar ve Nintendo ile geldi bu ne degil, gibi çok sayida diger Mario oyunlari bulunmaktadir. Ancak, gerçegi kalir, orijinal Super Mario ilkel 2-B, ve bu oyun piyasadaki tüm halefleri bugün daha iyi sadece eglenceli oldu, degilse. Eger is yerinde yapmak ve yolda geri almak için oyun iyi bir sarsinti gereken bir sey olabilir; o zaman neden bazi Mario oyunlari oynamak degil mi? Eh, ben is yerinde bir oyun konsolu yok. Bil bakalim ne oldu, size gerek yok! Tek ihtiyaciniz olan bir bilgisayar ve bir internet baglantisi ve ücretsiz Mario keyfini çikarabilirsiniz. Sadece ücretsiz arcade oyunlari ile bir siteye gidin ve Mario oyunlari seçiminiz seçim. Eski Mario bugün insanlar eski bir oyun konsolu olmadan tadini alabilmek gereken bir sey olmalidir, çünkü ücretsizdir. Bu temel internet üzerinde çalistirilabilir kadar nispeten küçük oldugu için, neden olmasin? Eger geleneksel ya da biraz degistirilmis Super Mario oyun oynayabilir ya da Luigi veya Mario yaris ya da diger gibi hatta diger oyunlar biraz Mario giyinmek ya da Mafia Mario gibi oyunlar kadar yükseltti. Bu ikisi de ögrenmek ve kim ve ne Mario oldugunu kesfetmek ayni zamanda hafiza oyunlari ve bulmaca oyunlari ile çocuklar egitim iyi bir çalisma vermek ve hala olabilir.

Tüm bu oyunlari flash çalistirmak ve yüklemek için çok az zaman ayirin, çok iyi sizi yemek için ekstra bir 15 dakika varsa. Baska bir sey hatirlamiyorum Mario muhtemelen simdiye kadar icat edilmis en iyi video oyun olmasidir; debatably Legend of Zelda ile: Ocarina of Time. O nispeten genç iken Mario keyfini basardik bizler basit grafikler ve göreli kolay oyun ile, o daha sonra bize geri getirdi saygi gerekir. Bize arcade oyunlari veya evde olsun, bize çok eglenceli getirdi kirmizi ve mavi küçük adam disari eski ne de kalkik olan Mario oyunlari unutmayalim.