Mahjongg – zorlu ve heyecan verici bir oyun

Mahjongg – zorlu ve heyecan verici bir oyun

Mahjongg Amerika’da büyük popülerlik kazanmis ve her yerde vardir. Aslinda, bu oyunun Amerikan versiyonu uluslararasi en popüler sürümlerinden biri haline gelmistir. Bu oyun stratejileri ögrenmek ve birkaç dakika içinde oyunun kurallarini ana oldukça kolaydir. Geleneksel versiyonda, hangi Çin Mahjong, oyun oldukça uzun ve saatlerce devam ediyor. Oyunun Amerika adaptasyonu kadar hizli biter.

Bu oyunda, bir duvar çinileri ile olusur. Dört duvar, 38 kiremit olan her vardir. Duvarlar kuzey, güney, dogu ve bati olarak adlandirilir. Dogu tarafinda olan oyuncu kirilabilir nerede kirik ve edilecegi duvar belirlemek için zar rulo. Kirik saymaktadir olmasi gerekir ve bu noktada duvar keser duvarin tarafta oturan bir oynatici. Kirik duvarin ucundan iki karo alinir ve kirik duvarin sag tarafina yerlestirilir. Mahjongg Bu duvar ölü duvar olarak adlandirilir.

Ölü duvari da çiçek duvar denir. Tüm taslari kaldirilir ve bir oyuncu kendi Mahjongg bildirebilirsiniz kadar oyun duvari kirarak tarafindan baslatilan ve devam eder. Hizli ve eglenceli çünkü bu oyun oldukça Amerika’da iyi bilinen haline gelmistir. Ayrica oldukça heyecan verici ve sosyal toplantilar için harika çalisiyor. Ayrica, çevrimiçi istediginiz ve arkadaslariniz ve ailenizle meydan okuyarak daha eglenceli zorunda her zaman oynayabilirsiniz.

Mahjongg fayans oyun için özel olarak kullanilir. Insanlar bazen kartlari ile oynamak. Oyunun özelligi bir oyuncu kullandigi ne olursa olsun, ayni kalir. Mahjongg fayans önce bambu ve hatta kemik ile yapilmistir. Simdi, fayans bakalit, selülozik ve hatta plastik malzemeden imal edilmistir. Fildisi veya yesim yapilmis çini de elit bir tadi olan insanlar için kullanilabilir. En temel Mahjongg oyunda, oyun sirasinda oyun olan yaklasik 144 kiremit vardir. Fayans 36 farkli çesitleri ve her çesit için 4 adet vardir. Onlar üç takim elbise olusturuyor. Apart temel 1-9 fayans, yönlü parçalari, onur fayans, kardinal olanlar, vb vardir

Bir sayar tugla sayisini, o zaman bir 27 fayans olusturan 9 karo 3 suit, bulur. 4 yönlü kiremit disinda 3 onur fayans vardir. Istege bagli ve mevsimsel kiremit de mevcut vardir 8 çiçek kiremit vardir. Oyun baslamadan önce, fayans kadar karistirilir ve sonra masada yüzü asagi düzenlenmistir. Çiçek kullanilmazsa çiçek kullanilan ve 34 fayans ise oyuncular kendileri için 36 fayans kullanin. Oyunun kurallari ilk yüzyillar önce kökenli zaman oldukça çok degisti. Oyunun temel yapisi bakir kalmis olmasina ragmen, oyunun birçok temel versiyonu, zaman içinde gelistirilmistir. Bir oyuncu kendisine verilen fayans sayisi ellerini serbest vardir. Bu bir strateji çok ve dikkatli bir sekilde istihdam analitik becerilerini içerir.