mafya savaslari Online – oyuncular arasinda öfke

Sosyal ag siteleri biz iletisim ve bos vakit geçirmek sekilde degisti. Ve sosyal ag sitelerinin popülerlik kullanici dostu arayüzü ve bugün hizli dünyasinda, hiç kimsenin arkadaslariniz ve ailenizle ziyaret etmek için zaman sahip olmasi baglanabilir. Ag siteleri kesin degisti baska bir sey biz oyun simartmak yoludur. Çevrimiçi sosyal oyun su anda en sicak egilim ve bunun en iyi örnegi çevrimiçi Mafia Wars.

Mafia Wars su anda Facebook’ta 19 milyon kullanicisi var ve hala büyüyor. Oyun konsollari geçerli daha iyi grafik ile diger pek çok oyun ragmen Mafia Wars online asiri popüler olmasinin nedeni, bu neredeyse gerçekçi bir sekilde aile ve arkadaslar ile oyun simartmak için izin vermesinden olabilir.

Burada yönetim kurulu internet ve biz tüm modemler ile bagli olan tek fark – Mafia Wars çevrimiçi aslinda biz ortak olarak arkadaslarinizla ve ailenizle, bizim oturma odalarinda oynamak için kullanilan masa oyunu bir tür olarak görülebilir. Bu gibi oyunlar bize gerçek dünyada mümkün olmayan bir yasam deneyimi saglar.

Bir Mafia Wars gibi oyunlar siddete tesvik ama gerçek bu oyunlar filmler gibi bizim hayal gücünün bir ürünü olan, ve bizi kimse zarar vermeden bir sözde hayat, fantezi bir hayat yasamak için izin oldugunu iddia edebilir. Oyunun amaci suç dünyanin nihai Mafyanin olmaktir. Ama üstüne almak kolay gelmiyor.

Üst ulasmak için,, diger mafya aileleri mücadele kendi bir mafya aile kurmak, servet birikir ve saldirganlarin da ‘sözde’ mafya ailesi korumak zorunda. Oyunda çesitli düzeyleri vardir ve Mafia Wars çevrimiçi bir sonraki seviyeye tasimak için yerine getirilmesi gereken bazi kriterler vardir. Bütün bunlar çok zaman alabilir.

Aslinda, bir üst mafya olmak için ön kosullardan biri en az 500 kisilik bir mafya ailesi sahip olmaktir. Simdi, çogumuz hatta bizim arkadas listesinde 500 kisi yok ve 500 almak, herkes daveti kabul etmez gerçegi göz önünde bir ömür boyu sürebilir.

Mafya savaslari online olarak aile kurmak için güzel bir strateji baska bir Mafia Wars web sitesinde kullanicilarin talep ve ailenize davet etmektir. Hatta Facebook ancak tüm kisisel bilgilerinizi gizleme önce yabancilarla davet edebilir. Sonuçta, gerçek kimligini korumak sag, mastering bir mafya oyunu daha önemlidir?

Aileniz büyüyen basladiktan sonra, onu korumak gerekir ve bunun için, size silah satin almak için para gerekiyor. Mafia Wars online olarak zenginligi artirmak için, ya baslamak ya da is ve ödeme basvurmak iyi getiri düsük maliyetli özellikleri satin alabilirsiniz.

Ama büyük bir aile ve zenginlik sahip sonra, mafya merdivenin üst ulasmak gerekir baska bir çok sey vardir. Ve bu Mafia oyunda her sey gibi, hiçbir sey kolay gelir.