mafya savaslari kilavuzu – en iyi strateji oyunu kursun

Ben Eger Mafia Wars oynamak oldukça eminim. Kim bugünlerde degil mi? Eger Mafia Wars oynamak yoksa Aslinda, biraz internet dünyasinda serin ve kalça olarak kabul edilmektedir. Size göstermek için bir sey yoksa, insanlar varligini fark etmez – Eger var ve daha iyi iyi ne göstermelidir. Eger ilerleme yapmak istiyorsaniz çok iyi ve güvenilir Mafia Wars Kilavuzu var, ve çok arkanizda rakip tutmalisiniz.
Ben büyük bir Mafia Wars strateji rehberi yazili olan herhangi bir iddia yatiyordu ragmen Eh, ben sizinle paylasmak isteriz benim kendi bazi ipuçlari ve püf noktalari var. Bu ipuçlari korumak ve oyun verimli saldiri hakkinda anlasma. Yani dinlenmek ve ögrenin!

aksesuarlar çok önemlidir

Ortalama ve kötü yeralti dünyasinda, ne aksesuarlar var bir büyük bir fark yaratabilir. Eger daha fazla saldiri kazanma gidecek olursaniz, size en iyiyi ile üyelerine donatmak gerekir. Ayrica, sizin koruma aksesuarlari ne kadar güçlü baglidir. Daha iyi savunma söz konusu oldugunda en yüksek oyu araçlar, silah ve zirh için gidin. Ayrica ekibinizin her bir katilimci daha iyi bir ortalama atak durumu var bir kere, bir mücadele kazanma yüksek oranlar olabilir unutmayin.

size saldirmak isteyen oyuncular ortadan kaldirmak

Artik size saldirmak isteyen insanlar kurtulmak için sadece için dayanma gücü israf etmeyin. Daha iyi bir hareket tahsis 1 dayaniklilik noktasi olmak ve bir isabet listesinde onlari ortadan kaldirmak olacaktir. Baskasi sizin için bunu yapmak eger neden kendi basiniza yapmak? Sadece 10.000 $, sizin saldirgan öldürmek için memnun olacaktir kim birini bulacaksiniz. Sadece dayaniklilik korumak degil, ayni zamanda rakipler kurtulmak ve ugrasmak zor birisi baskalarina izlenim getirecektir. Ayrica, zaten saldiri hareketleri yapmayin düsünüyor oyun boyunca daha yüksek bir istatistik sunabilir deneyim puani stok.

Sen olabildigince hizli olarak Yukari Seviye

Eger zaman zaman hedefleri kaçinmak gerekirse, hizli yukari düzeye yollar kesfetmek. Eger alt düzey disinda sonra, biraz sürekli saldirilara karsi emniyete ediyoruz. Eger daha yüksek bir seviyeye geçmek kez çok firsat olmaz zekâsi için bir sans için özlem çevreleyen rakiplerinizin. Mümkün oldugu kadar alt düzey disari tasimak için en iyi deneyin.

Bu ipuçlari ve stratejiler hakkinda hiç bir fikrim olsaydi, Eger Mafia Wars strateji ve tesviye kilavuzun destek gerçekten takdir edeceklerdir. En kisa sürede sadece Tony Saunder en Mafia Wars Blueprint gibi bir rehber yardimi ile oyun oynamak gibi bir fark olacak. Bu en popüler Mafia Wars kilavuzu müthis bir ve saygin Mafia Wars oyuncu olmak için size ögretecegiz. Bu savasta net korkunç olacak ve hiç kimse bile çilgin rüyalarimda karistirmasini düsünecek.

Tony Saunders tarafindan önerilen stratejiler hileler degildir ve yasadisi degildir. Bunlar digerleri arasinda avantaj yardimci olabilir sadece birkaç stratejilerdir. Birçogu daha önce onlari düsünmedim neden sasiracaksiniz o kadar basittir. Peki, Saunders zaten düsünme düseni yaptim ve tüm yapmaniz gereken kilavuzunun bir kopyasini ve güvenle oyun oynamak.