mafya savaslari için hizli tesviye taktikleri

Eger seviyenizi hizli yükseltmek ve uzun süre oynuyor diger oyuncular sollamak istedigi olanlarin biri iseniz, o zaman okuma devam, bu makalede hizli yukari düzeye tercih insanlar içindir. Sizinle paylasmak üzereyim taktikleri diger oyuncular hayal ne tamamlamak saglayacak: sokaklarda Conquer ve oyunun üst ulasmak.

Sana açikça eski Mafia Wars hesabi yok ve yeni bir yapmak öneririz dolayisiyla bu islem için yeni bir baslangiç ??için en iyisidir. Ama sikinti yok, sifirdan hakli baslamak için çok daha kolay ve hizli bir sekilde eski hesap seviyesini asacaktir.

Ilk basta, Maniac Karakter olun. Nedeni, manyak Karakter daha saglik daha hizli üretir Korkusuz Karakter çok daha hizli enerji üretir oldugunu. Bir Maniac olarak bir Button adam olabilir. Bu otomatik olarak baslatmak her savasi kazanmak için sans verecektir. Bir Mogol iseniz daha hizli para kazanmak ve Korkusuz Karakter ise daha hizli saglik olusturmak ve devam edin ve baska bir oyuncunun Top bisikletçi olabilir. Ben Mogol karakter seçmenizi öneririz nedeni hizla böylece bu nedenle bir manyak saçma seçerek yukari düzeye istiyorsaniz sürekli enerji olmasi gerekir olmasidir.

Sonraki yapmak için gerekli bir sey üst düzey beyni ve ailenize bir bisikletçi hem eklemektir.

Basinda enerji tasarrufu, en azindan size içerik bir düzeye kadar bunu kesinlikle acil. Enerji üzerinde gereksiz profil noktalari her harcama, burada hile ya da 4 + istatistikleri ve ekstra enerji için Godfather puan kullanin. Enerji pratikte size puan kullanmak gerektigini söylemeye gerek yok bu yüzden en hizli sekilde yukari düzeye destek olacak budur.

Lütfen oyunun basinda kavgalar içine alamadim ama rol gibi ve digerleri ile karistirmak, ben iyi bir öneri var. Baslangiçta geçerli herhangi bir yüksek ücretli bir is bitirmek ve özel ürünler dogru paranizi yatirim anlayisli oldugunu. En azindan, oyun basinda, rekabetin girmeyecegim bu yüzden kendi mafya baslatmaya çalisirken birçok insan var. Size önerim, kendi karakter ve onun istatistikleri bina odaklanmaktir. O zaman daha yüksek bir seviyeye hizlandirdilar ve kendi aile kurmak için konumda ne zaman, sonradan Mafia Wars aile birlestirmek için daha fazla insan çekmek için çok daha kolay olacaktir.

Gözden geçirmek için, sana sürekli kendi manyak karakter harcama tüm fazla para ve puan adamak tavsiye ederiz. Bazi ögeleri ya da bir sey için gidiyor hiçbir amaci kelimenin tam anlamiyla yok, onlar gelismis olacak ve o zaman çok yakinda güncel olacak.