mafya savaslari en iyi hileleri ve ipuçlari – mafya savaslari hakim ögrenmek

Mafia Wars iPhone sag oynamak böylece Facebook, MySpace, Tagged Yahoo, üzerinde oynanan ve hatta yeni bir iPhone uygulamasi olabilir iyi bilinen bir oyun. Ben sahsen bir yil simdi için ucunda bu oyun saat oynuyor ve Mafia Wars iyi hileler ve ipuçlari ögrendim. Bu makaleler amaçla Eger Mafia Wars hakim ve bunun disinda en ben gibi olsun, böylece oyunda size daha fazla almak için bazi stratejiler ögretmek ögrenmek yardimci olmaktir.

Ilk olarak, bu oyun için hiçbir hileler oldugunu bilmek istiyorum. Eger sihirli bir özel bir kod ile oyun hakim baslamak saglayacak hiçbir hile kodlari vardir. Eger birkaç saniye içinde milyonlarca dolar kazanç saglayacak özel bir hile yok. Ancak, bunu tüm kendiniz yapmis, çünkü bu etkin yapilmasi için ve çok daha basarili hissedeceksiniz farkli yasal yöntem vardir.

Eger Mafia Wars hakim ögrenmek için, oyunu karsi özveri ve tüm hileler ve iyice ipuçlarini takip etmek gerekir. Sizin rekabet hakim için önemli bir güçlü ve özel bir aile sahip olmaktir. Eger takim üzerinde zayif oyuncular kesinlikle olmadigindan emin olmak ve her bir ekip üyesi her bir aile üyesi yardimci olmak için kendi çaba gidiyor gerekir. Güçlü bir aile için, her üye ayni zamanda silah, zirh ve araçlar erisimi olmasi gerekir. Bu, hiç saldiriya olsun, onlar kendilerine yardim etmeye hazir saglayacaktir. Kendileri yardimci olamazsa, o zaman onlari savunmak için diger donanimli aile üyeleri olmalidir.

Mafia Wars hakim ögrenmek için bir sonraki yönteme sürekli çalisma ve is aliyor saglamaktir. Para geldi tüm bu en önemli unsurlarindan biridir ve muhtemelen size verebileceginiz en iyi ucu. Çalisma Eger daha güçlü yapacak özellikleri satin ve bir seyler koyduk para için iyi bir dönüs vermek için firsat verecektir. Her zaman, bankada para koymak bu size çok daha duyarli soydular ya da kavga almak olmanin yapacak çünkü üzerinde tutmak asla unutmayin.

Bu, tüm en önemli ipucu tamamen aile kurmak ve güçlendirilmesi üzerinde çabalari koymaktir, söyleniyor. Mafia Wars tüm en büyük aile olan üzerinde çalisin. Eger bunu yapabiliyorsa bunu tüm anladim ve kontrol altinda olacak çünkü bile artik Mafia Wars hakim ögrenmek gerekmez. Büyük aile için çok hizli bir sekilde Mafia Wars hakim baslatmak saglayacaktir. Bu makale, sadece Mafia Wars hakim ögrenmek için bir baslangiç, hizli hakim baslatmak için birçok farkli yolu vardir.

Orijinal makale ve diger ipuçlari görmek için, buraya tiklayin!