lotro tank kilavuzu

Iste Lotro oyuncular için bir Lotro Tanking Kilavuzu, bu kilavuz biraz yardim verebilir umut!

kavram 1) / tehdit / arggo nefret

Üç dönem tüm degistirilebilir vardir. Bir canavar mücadele her (kalabalik) o mücadele basina bir nefret listesini olusturur. En mafya saldirilari kim nefret etti.

Nefret çünkü oyunun nasil çalistigini oldukça karmasiktir. Bu anlama en iyi yolu, size saldiran canavar (mob) sanki düsünmektir.

Bir avci “çeker” Eger (savas baslatma hareket) mafya ilk yakin kim saldirir. Ve diger insanlara saldirmak için çalisacak zaman, mafya ilk kisi odaklanmis ve ona “çekti” kisiye saldirmak için yerlestirilmis olacaktir. Yani kim çetelerin üstündeki mücadele baslangiç ??liste nefret baslar. En azindan sifaci çekerek önce tam güç kadar beklemeniz gerekir (sifaci gitmek istemedigi sürece.)
Bu nedenle size Alway çekmek için sormalisiniz ve her zaman çekme yok. Baskasi çeker eger onun sizin için nefret listenin basinda olmak zor hale getirir.

Basit bir test bir veli ve avci otomatik saldiri 1 kalabalik ise, avcilar DPS veliler daha yüksek olacagini gösterecektir. Bir Yüksek DPS sinifi nefret yüksek miktarda yaratacaktir. Eger mafya gibi düsünüyorsaniz o avci saldiri neden bu oldukça basit. Mantik birisi çok sert vuruyor ise, önce onlari öldürmek için deneyin olmasidir

Guardians ancak biz artan hareket nefret var mi, diyelim ki avcilar yüksek DPS eksikligi. Bu kalkan tokatlamak gibi, Challenge ve can sikici darbe isim sadece birkaçidir. Artan hareket nefret en iyi mafya rahatsiz edici hareket olarak düsünülebilir. Örnegin meydan mafya adresinden veli güldürüyor. I bana gülmeye basladi bir thingyy cüce mücadele ise, ben çok ona bir tokat vermek için cazip olurdu! Kalkan tokatlamak ile ayni. Bir kalkan olan biri sapir supur tam olarak hos degil.
Bu nedenlerle size en iyi artan nefret hamle yaparak odaklanmalidir. Bu özünde **** kapali mafya yüzden size saldirilar olacaktir.

Kazaniyor dostluk üyeleri disinda DPS ile nefret, Asik sifa ile nefret üretir. Yine mafya sanki düsünme fikrini kullanarak. Neredeyse sonra birini öldürmek, ve eger birisi size sifaci saldirmak istiyorum yapar tam sagligina geri yükler.
Bu nedenle sürekli olarak sifaci bir göz tutmak gerekir. Bir mafya sizi vurmak degilse, o zaman probally asik isabet edecek.

Yani tank zaman, farkinda olmak gerekir:
Çekme
mücadele baslar kim aka
Kendi nefret düzeyleri
mafya kapali ing ne kadar sen **** aka.
sizin burslar düzeyleri nefret ediyorum
yaptiklarini ne kadar DPS aka.
sizin sifacilar düzeyleri nefret ediyorum
yaptiklarini ne kadar iyilesme aka.

kavrami 2) sifaci canli tutmak

Benim açimdan oldugum gibi bir tank için 1 numarali öncelik sifaci canli tutmaktir. Sifa olmadan dostluk çok hizli bir sekilde ölür. DPSing askin – Bir DPS sinif kendilerini üzerine nefret çeker varsa orada temelde kendi hata its bu benim görüsüm. Iyi sarhos degil ya da sifaci çok (onun / isini yapiyor aka) iyilesmek için gerekli Ancak bir sifaci ona üzerine nefret çeker probally onun.

Bu nedenle size sifaci nefret alir IF durum için alay hamle kaydetmek için çalismalisiniz. Bir DPS sinif kazanimlar elbette nefret geri nefret olsun ama normal bir kullanimi + yerine satasmalarina daha nefret hareket eder. Her zaman herkesten önce sifacilar tasarruf priorise.

kavrami 3) grubu organizasyonu

Genellikle Guardians grubu düzenlemek zorunda durumdur.
Bir halk ozani kursun olmadigini söylemek – Eger en önünde bulunur ve arkasindan yol çok zor olmasidir. Yanlislikla çetelerin çekerseniz lider önünde bir Guardian ile isabet baslar.

Ayrica tanklari (OT) ve Kalabalik Kontrolü (CC) Kapali organize etmek için gereken bir Guardian gibi. OT bir yana uzak bir mafya alan bir oyuncu. Bu, mafya bir tutunmaya saldiri vardir ve onu ana gruptan savasirdim yapma gibi çesitli nedenlerle, için yapilabilir tutunmaya tarafindan yapilan daha az zarar anlamina gelir. Ya da birkaç tank içinde çetelerin tarafindan yapilan hasar paylasmak.

CC için size güvenli bir sekilde vurmak hangi çetelerin bilmeniz gereken tanki olarak düzenlemek gerekir. Bu yardimi fonksiyonu ile CC için hedefler ayarlayabilirsiniz. CC (örnegin Undead mafya) sonra u dostluk çubugunda adinizi yanindaki asist dügmesine tiklayin CC (halk ozani) yapmak istiyorum kim sormak olmak istiyorum bir hedef seçin.

Ana konsepti 4) yardimci / yangin odak

Neredeyse her zaman bir ana Asist (MA) atamak için akillica olacaktir Bu nedenle yangin (bir çete yönelik tüm hasar.) Odak istediginiz durumdur. MA is öldürmek ve hangi sirayla ne mafya karar vermektir. Bu bir tank için neden önemli oldugunu sebebi DPS üzerinde olacak kim oldugunu bilmek gerektigini, bu nedenle bu çete nefret birçok alabilirsiniz. Her zaman sizin saldirilarin en odak / çok bu çete hareket nefret böylece çete hedef ediliyor biliyorum.

kavrami 5) birden fazla tank

Orada genellikle mücadele çetelerin bir sürü olacak ve tanki hepsini bekleniyor. AoE hamle yararlidir yerdir. Sen en kisa zamanda sizin AoE hareket gevsek izin daha sonra normal olarak çekin ve gerekir. Bu AoE saldiri size isabet tüm çetelerin bazi nefret verecektir. Daha sonra MA hedef yüksek nefret kazaniyor devam. Yapmaniz gerekenler sürekli AoE diger çetelerin (degil odak olma ates bir.)

Eger tanki tüm çetelerin gerekir nedeni, sifaci gelistirecek yoksa diger çetelerin (bir odaklanmak ates olmayan.) Den nefret oldugunu Dogal asik sifa, tank, çetelerin daha fazla nefret alirsa asik saldiracak. Bu dostluk çok ölen sonra ölen sifaci yol ve olabilir. Sifaci daha nefret alirsa, sizin satasmalarina / AoE satasmalarina kullanmak (kalkan alay / sorun.)

Eger i Tab + kaydirin dedigimiz kullanabilirsiniz AoE hamle disinda! 1 mafya seçin ve ona + nefret hareket (örnegin kalkan tokatlamak) vermek, daha sonra sekmeye basin ve baska bir + nefret hareket (eg.Vexing darbe) verir. Çetelerin arasinda sekme ve hepsini vurmak u iyi çetelerin üzerine nefret tutmaya yardimci olacaktir.

çekme kavrami 6)

Tank onun / onu çeker zaman asimina gerekir için alisilmadik bir sey degildir. Belki de bir çete devriye bir alan. Bu gibi durumlar için size çekme zaman asimina gerekir. Acele etmeyin ve mümkün oldugu kadar küçük gruplar halinde çetelerin çekin

kavrami 7) konumlandirma

Mücadele çetelerin gibi olur karar tanki size isabet olmasi gerektigi gibi. Zaman neredeyse ölü bazi çetelerin kaçmak unutmayin. Bu, kaçan kalabalik daha fazla grup çekme ve islemek için çok fazla olacak yol açabilir. Eger güvenli oldugunu savasmak için bir yere bir çete çekmek gerekir nedeni budur. Güvenli Bir yer bir müttefik için kaçar önce u bir mafya öldürmek böylece yeterince uzakta herhangi bir devriye yolu disinda, ve nerede bir yerde.

Bazi çetelerin konumlandirma bir sorun neden olabilir degisiyordu silah, kullanin. Ancak biz çesitli sekillerde bu çetelerin isleyebilirsiniz. Line of Sight (LoS) kullanarak. Oklar köseleri etrafinda uçamaz, saldirgan görmek gerekir. Böylece kolayca kösesine kadar çalistirmak ve bu degisen mafya sizinle melee yapmaya zorlar bir çete beklemek, bir köseyi gizleyebilirsiniz.

Arasinda degismektedir mafya köseleri etrafinda ates varsa, araligi kullanarak tasiyabilirsiniz. Eger yeterince uzakta çalistirirsaniz size saldiran araliginda alabilirsiniz size dogru hareket gerekir. Onlar dogru yerdesiniz zaman, onlari çalistirmak ve u istediginiz yerde onlar yerlestirilmis olacaktir.

Son olarak yakin dövüs ile tasimak için deneyebilirsiniz. U gerçekten yakin alirsaniz En degisiyordu çetelerin yakin dövüs saldirilari için degisecektir. Yavas yavas geriye dogru melee iken ve mafya sizi takip edecektir yürüyebilir. Ancak bu yavas yavas yapilmasi gerekiyor.

Bu bölümde yer alan tüm yöntemleri ile grup çete hareketli yönteminiz bildiginizden emin olun en iyisidir. Eger LoS kullanimi ve dostluk içinde çalistirirsaniz bunlar nefret listenin basinda alacak ve mafya size çalismaz.

Bu daha Lotro altin almak ve Lotro powerleveling iyilestirmeye yardimci olabilir umuyoruz!