Krallik için 5 anahtarlari – nasil herhangi bir online video oyun fethetmek için

Bugünün online video oyunlari (MMORPG) ana çok zaman alir olaganüstü kompleks dünyalar. Eger birkaç saat bir hafta veya birkaç saat her gün oynamak ister Eger bu online dünyalari elde ne en üst düzeye çikarmak için izlemeniz gereken bazi temel kurallar vardir.

Krallik Anahtar 1: harcanan Izleme ve zaman yönetimi
Bu en önemli anahtaridir. Ne olursa olsun size zaman en fazla yapmak zorunda oynamak ne kadar zaman. Sinirli zaman en kullanir ne yapin: Bu oluyor ve ne oyunda ögrenmek daha sonra basit bir kural uygulanmasi ne kayitlarini tutmak anlamina gelir. Bana ne demek istedigimi bir örnek vereyim. Çogu zaman bir macera ya da hasat ve maden hammadde yapmaya çalisacagini. Diyelim ki tamamlamak için 1 saat sürer ve ödül 1000 altin belirli bir görevi yapmak demek. Bu harika. Artik bu özel görev için bir saat 1000 altin degerinde oldugunu anlamak. Ama bu ögrenme sonu degildir. Yapabileceginiz birçok görevler vardir. Diyelim ki 100 altin her bes dakikada reaps basit bir hasat görev oldugunu söylüyor. Bu sartnameye göre matematik yaparsaniz iyi bir saat içinde aslinda 1200 altin kazanabilirsiniz göreceksiniz. Bu zaman% 20 bir gelismedir. Bunu yaparak aslinda Oyunda fazladan bir saat her bes saatte sikma olacak. Bu önemli olabilir nasil? Zaman bu dikkatli takibi ayni zamanda diger yönde çalisir. Tamamlamak için bir bes tam saat sürer karmasik bir görev olabilir. Ama bu görevi 10.000 altin ile ödüllendirir. Eger bes saat için orijinal bir saatlik görev yapmak olsaydi 5000 altin kazandi olurdu. Bu daha karmasik görev çok altin olarak iki kez kazanmistir.

Burada basit bir kural yapmaniz çesitli görevleri notlar tutmak ve ne kadar bu görevleri kazanmak bir ödül kaydetmektir. Hizli bir sekilde hangi görevler harcadiginiz zaman için daha fazla para kazanmak göreceksiniz.

Sik sik bir tam saat için çok özel bir görevi yapmak ve tüm yardimci dükkana gezileri anlamina gelebilir görev ihtiyaçlari, Donatim tamir, satin alma, satis veya görev gerektirir baska bir sey yer alacak. Bir saat sonunda ben kazanilan ne tam bir sayisi var. Bu bana diger görevleri karsilastirabilirsiniz ki dogru veri verir.

krallik tusu 2: sokmak diger insanlarin gücünü
Bu anahtar bir online oyun veya deneyimli bir oyuncu için yeni olup olmadigini da çok önemlidir. Eger bilmiyorsaniz bu konuda seyleri biliyorum oyunda insanlar var. Bu sade ve basit, ve onlari daha iyi daha hizli almak için yardim almak zorunda.
Diger insanlardan senin yararina maksimize etmek için yapabileceginiz üç sey vardir. Yapmaniz gereken ilk sey, en kisa zamanda bir lonca ya da klan katilmak oldugunu. Bu insanlarin daha genis bir erisim verecektir çünkü büyük klan bir ortam olmali, ve bu oyun için hedefleri ile uyum içinde olan bir klan olmalidir. Gerçekten PK (Oyuncu-katil) eylem gibi o zaman lonca bu tür katilmalisiniz. Gerçekten büyü veya karakter belirli bir tür seviyorsaniz o odaklanan bir lonca katilmalisiniz. Yapmaniz gereken ikinci sey oyun adadik çevrimiçi forumlar katilmak oldugunu. Forum oyunlari hakkinda bilgi mutlak bir zenginlik var ve onlar size bilgili insanlarin hizli bir anlayis verir. Hizli bir sekilde sadece birkaç dostu forum yorumlarini ve gönderdiklerini sonra deneyimli bir oyuncu ile bir dostluk olusabilir. , Yapabileceginiz, ve bu en zor olan üçüncü sey kendi lonca ya da klan baslamaktir. Eger insanlar beceri ve liderlik yetenegi bu sizin lonca yarar ve ayni zamanda kisisel hedeflere ulasmak görevleri dogru insan gruplari rehberlik eder, çünkü yapabileceginiz en mutlak iyi sey olabilir varsa. Birçok oyun en zengin oyuncular hemen hemen her zaman ya lonca liderleri veya liderlik konumda bulunmaktadir. Hatta diger insanlarin bilgi toplamak ve sizin için ve lonca için notlar tutmak için atayabilirsiniz. Bu zaman büyük bir tasarruf oldugunu.

Krallik Anahtar 3: bilgi çok büyük miktarda takip etmek. Bu çok karmasik bir oyun oynuyor – muhtemelen daha fazla insan, daha fazla görev, daha fazla görev, daha fazla yerde ve daha fazla firsat vardir içeri yasadiginiz sehir daha karmasiktir. Eger sehirde her yerde ve her sokak biliyor musunuz? Muhtemelen, ve tofind sey gerektiginde nereye görünüyor degil mi? Sari sayfalarda veya harita arayis! Eger oynadiginiz oyunu için kendi sari sayfalari olusturmak gerekir. Yepyeni bir bos bir not defteri alin ve kapsamli not almak. Ilginç seyler nerede? Alisilmadik bir sey çalistirmak ve tüm hakkinda ne oldugunu bilmiyorum? Kitabinizda bu konuda bir not yazin. Ben gelecekte bir noktada dikkat gerekir size garanti! Küçük skeçler çekmek ve kesfetmek her bilgi asagi çekmek. Eger ilginç bir mayin ya da hasat edebilecegi bir güzel bitki buldunuz mu? Eger goblinler bir den buldunuz ve henüz onlarla savasmak degil mi? Eger oyun yoluyla ilerleme olarak bir dizüstü bilgisayar tüm bu asagi olmasi çok daha iyi yapacak. Aslinda fare kapali elinizi alarak ve bir dakika oyun oynuyor degil anlamina gelir çünkü bu adim, bazi insanlar yapmak için zor ama bu çabaya deger. Ayrica oyundaki diger oyuncular hakkinda notlar yapmak için çok iyi bir fikirdir. Eger belirli bir konu ya da arayis uzman olan biri tanistin mi? O kisinin karakteri adini ve onlar hakkinda hizli bir not yazin. Eger bilgi bu tür gerektiginde ileride aramak mümkün olacak.

Krallik Anahtar 4: Oyun Arastirma sizin Out mi – Ama Hile etmeyin! Her popüler online oyun onunla bagli web siteleri çok, forumlar ve sohbet odalari bulunmaktadir. Insanlar bu oyunlar hakkinda çok tutkulu ve birçok insan ipuçlari, ipuçlari ve oyunlar hakkinda birçok fikir verir. Eger, görevleri çözmek kaynaklari bulmak ve daha hizli daha fazla para kazanmak yardimci olacak iyi bilgi için internette sörf oyunun zaman harcayin. Ancak, etik olmayan bir sey yapmam, hile programlari, otomatik programlar veya yazilim veya oyunun gelistiricileri ihlali düsünün bu bilgileri baska tür kullanmayin. Ve hileler bu tür sunan herhangi bir web sitesi her zaman kaçinin. Bir web sitesi oyun sirketi hile yardimci olacaktir eger onlar da size hile sorun olacaktir. Bunlar oyun sifre ve giris bilgilerini çalmak, böylece bu web sitelerinin bazi onlara yem sonra gizlice bilgisayarinizdaki programlarin, virüs ve solucanlar yükleyin. Hile çalisiyorum sadece bu riske deger degildir. Minimum size oyun sirketi tarafindan yakalandi ve yasaklandi ve en kötü hesabiniza bir vicdansiz webmaster tarafindan kaçirildi olabilir ve tüm kayip esyalarini ve hesabinizi bulmak için bir gün karakter oturum olabilir alacak disari bosaltilir.

Krallik Anahtar 5: eglenmek için unutmayin! Hepsi sadece bir oyundan sonra ve bu bütün mesele bu. Tüm bu seyler kayitlarini tutmak size bir angarya haline gelir o zaman biraz geri ölçekli ve sadece oyun keyfini ve diger karakterler ile sohbet vakit geçirmek. Burada özetledigim becerilerin kazanilmasi zaman alir. Onlar zaman içinde içine alacak aliskanliklari vardir. Sadece onlara pes etmeyin. Bir anda onlari biraz yapmak ve bunu biliyorsun önce oyun hakkinda bilgi büyük bir derleme olacak ve oyunun en iyi oyuncularindan biri olarak ün kazanacaktir.