kopyalanan ps3 oyun oynamak için nasil

Eger daha fazla kendinizi yormayin daha, kopyalanan PS3 oyun oynamak için nasil bilmek istiyorum. Burada PS3 parçalara ayirmak olmadan PS3 kopyalanan oyun oynamak için nasil gösteren ya da bir mod chip yükledigim. Okumaya devam edin ve ben size aradiginizi bulacaksiniz eminim.

ne kopyalanan ps3 oyun oynamak gerekiyor?

1) PS3 oyun kopyalama yazilimi – Bu ihtiyaciniz olacak sofistike oyun yazma yazilimidir
2) Uygun bir bos CD veya DVD – Bu her türlü sadece onlar bos oldugundan emin olun olabilir
3) Kopya Medya – Bu sadece bilgisayarinizda zaten sahip olmasi gereken CD / DVD yazici. Eger müzik CD yedekleme için kullandiginiz bir

Burada PS3 oyun kopyalama yazilimi üzerinde daha fazla kelime koymak gerekir. PS3 oyunlari kendi önyükleme sirasi ile tüm kullanim lazer baski diskler disk yüzeyinde kendisi kodlanmis çünkü. Insanlar sadece onlari standart CD / DVD yazicilar kullanarak kopyalama olamaz böylece diske yakilir. Eger disk kopyalama DO bile bu nedenle disk ile birlikte kopyalanan bu yanmis dizisinin bir yolu yoktur. Bu nedenle disk çizme ve konsol “geçerli disk yerlestirin Lütfen” derdi. Bir yedek kopyasini yapti her kisi için rahatsiz edici.

Yani orijinal oyun disk üzerindeki tüm verileri kopyalayabilirsiniz sadece sofistike oyun yazma yazilimi gerekir, ama ayni zamanda önyükleme sirasini kopyalayip sonra yeni diske hepsini yakmak.

Oyunu Kopya sihirbaz gibi kopyalama yazilim paketidir. Bu paket yazilim bir parçasi olarak önyükleme dizisi içerir. Çok sayida deneme yanilma yöntemleri sonra mucitler önyükleme sirasini IZOLE ve artik normal disklere onlari yakmak basardik. Bu nedenle, Oyunu Kopya sihirbaz yardimiyla, herhangi bir sorun olmadan kopyalanamaz PS3 oyun kopyalama ve oynayabilirsiniz. Ilginiz için Oyunu Kopya Sihirbazi dürüst bir inceleme vardir.

adim ögretici bir adim – kopyalanan ps3 oyun oynamak için nasil

Önce bilgisayarinizda indirilen kopyalama yazilimi yüklemeniz gerekir. Simdi, oyun disk koymak, DVD veya CD tepsisine, yakmak istiyorum. Daha sonra oyun kopyalama programi yüklemek ve oyun olan sürücüyü seçin. Bu gömülü kod dagilmakta baslar ve orijinal oyun bir kopyasini olusturmaya baslayacaktir. Bu islem tamamlandiktan kisa sürede, oyun diski çikarin ve islemcinin brülör bos bir disk yerlestirin. Simdi, yazilim araci tarafindan olusturulan ve brülör programi içine birakin ve is yapilir edildi kopyalanan dosyalari sürükleyin.

Bu PS3 kopya oyun oynamak için ögrenmek için çok basit, degil mi? Eger uygun bir kopyalama yazilimi seçtiyseniz, otomatik olarak islerin çogunu yapacagiz. Size mükemmel kopyalama programi Oyunu Kopya Sihirbazi tam bilgi almak istiyorsaniz, ilk olarak gözden okuyun!