kolay bir 3 adim sistem – bir oyun testi olmak için nasil

Onlar profesyonel bir video oyun test olma firsati verildi, tüm dünya çapinda oyuncular kesinlikle bir dakika içinde mevcut istihdam kadar verecek. Maas iyi, is basit ve aslinda yapmak için eglenceli oldugunu! Aslinda gece deneyimli bir oyun test dönüstürebilir degil de, nasil adimlari anlamak için 3 kolay bir video oyun testi olmak için size göstermek yapmak mümkün neyim.

3 adimda bir video oyun testi olmak için nasil

Adim 1: gazete bakarak durdurmak

Bu yüzden sadece çikmak zaten bakarak, seri ilanlar oyun test firsatlari bulmak için gitmiyoruz. Büyük oyun gelistiricileri SADECE bir beta oyun testi olmak için ögrenme basladi kadin ve erkek istihdam isteyen olmayacaktir. Onlar blok etrafinda birkaç kez olmustur ve muhtemelen berbat olmaz yetenekli test arzu.

Adim 2: ise almak

Eger beta oyun test isleri elde hayal mi bir sey karmasik olmayan, 1-2-3 tür olacakti? Eger öyleyse, o zaman arama uyandirma bir halt için konum. Inis beta oyun test isleri özellikle bu nedenle ilk baslamak zaman, zor bir istir. Sen ve hakkinda ve SÜREKLI sizin için geçerli olabilir oyun sirketleri ve gelistiriciler için arama disari gerekir. Bu nedenle bu sirketlerle irtibata geçebilirsiniz Isimleri, telefon numaralarini ve adreslerini biriken baslamak isteyeceksiniz. Sadece sirketler ile temas almak YARIM savas oldugunu.

Eger sorun video oyun gelistirme kuruluslari bulma ve tespit sahip baslattiginizda – ve olacak, bunu garanti – Bir e-rehber “bir oyun testi olmak” içine biraz para yatirim yapmak isteyebilirsiniz. Geri dolardan fazla 30 40 $ ayarlanmamis ve sizin için geçerli yol açan oyun firmalari tam bir, düzenli GÜNCELLEME liste elde olacak.

Sadece yol disina almak için bu kadar hiz yapmayin: Ipucu devam edin. Acele etmeyin ve bazi profesyonel görünüyor ve aslinda DEGER okuma yapmak. PC, konsol, MMORPG, vb – – Iyi bir beta oyun test degil sadece olurdu neden söz degil, ama mükemmel bir bir o okuyucu video oyunlari ile büyük deneyimi iletmek gerekir.

Adim 3: ücretsiz bir beta tester olmak

Bu bir video oyun testi olmak için nasil son adimi (ve en önemli, ben isaret olmalidir) ‘dir. Sonuçta, para almadan isi kesinlikle bir piknik degil – – Ben kavrami kendisi su anda size korkunç geliyor biliyorum ama yine de kapi senin ayak almak için en iyi yollarindan biridir. Oyun sirketleri nefret, ve ben nakit disari bombardimani, nefret ortalama – hatta en yeni video oyunu basliklari test ve sabitleme açisindan. Peki, nasil bir “avantaj” olarak “engelli” bu tür geçis yapabilirim kullanmak olabilir? PAY OLMADAN test ederek, bu nasil! Ben baslangiçta, korkunç olacak itiraf, ancak daha sonra buna deger olacaktir. Neden? Çünkü tüm etkileyici referanslarin hizla birikir olacak. O (ve en iyi) en referanslar ALANLARI en oyun test isleri vardir – bu kadar basit!