kirdi gitmeden filmler için sinirsiz PSP indirme olsun

Filmler için sinirsiz PSP indirme Toplama bizim ceplerinde derin delikler yakmadan geçmiste mümkün degildi. Tren, araba veya otobüs hareket PSP ise PSP film izlerken böyle keyifli bir deneyim oldu. Ama bir kez kredi karti açiklama sizin toprak üzerine geri gerçeklik sarsintilari aniden, masanizda gelir. Kredi limiti baskin ve aninda PSP film ve oyunlarin özel koleksiyon bina tüm para geçirdim fark edilmistir. Peki, bu senaryoyu engellemek için bir yol var. Izin, AOS bir sonraki PSP film kapmak için cazip ise seçenekler mevcuttur ne bakmak.

Biz sadece Universal Media Disc (UMD) biçiminde PSP film izlemek edebilmek için kullanilir. Bu PSP UMD bir kopyasini satin aldi herkes bu eglence en ucuz formu olmadigini bilemez. Birçok millet kendi PSP bir film izlemek istedim onlar degil, AOT gerçekten çok seçenek var oldugunu hissettim. UMD filmler pahali ve seçimi sinirlidir. Teknoloji hedef pazar önemli bir yüzdesini olusturan gençler, onlari yerine satin alinacak yapti. Dogal olarak, satis düstü ve birçok stüdyo ve distribütörlerin UMD formatinda daha fazla film serbest birakmak istemezler. UMD filmler edemedim, AOT çikarmak neden, AOS biraz merak ediyorum.

UMD filmler unut. Bu, PSP hayranlari bu soruna yaratici çözümler ile geldi ne kadar sasirtici AOS. Insanlar PSP içine dosya aktarmadan önce onlarin PC üzerine DVD off filmleri rip basladi. Bu film formati Sony bellek sopa ile uyumlu oldugu için bunu yapmak mümkündür.

Ancak, kazici ve kopyalama bütün bu süreçte iki eksiklikleri vardir. Ilk olarak, bellek çubuklari bizim sabit diskler gibi yeterli kapasiteye sahip degildir. Filmlerin kalitesi tehlikeye düser. Ikinci olarak, bazi DVD’ler onlar sert kodlu ve bunlari çatlak ve içerigi rip hiçbir yolu yoktur vardir, yani telif haklari vardir. Bu yeni DVD’ler böyle bir sekilde kodlanmis bekleyebilirsiniz. Bu üreticileri ve stüdyolari onlarin oyunu PSP kullanicilari dayak var gibi görünüyor. Bu kullanicilar yilda daha fazla film için talep yakit olan film izlerken grubun parçasi olan bu yana, oldukça ironik AOS. Sonra tekrar, bu, kar bir sorun AOS ve film rip ödemiyor, onlar bunu yaparken sizi durdurmak için her hakka sahip.

PSP kullanicilari bir tablo kilit sikismis gibi görünüyor. Neyse ki, akilli is adamlari firsat ve filmlerin sinirsiz PSP indirme, oyun, müzik, TV sovlari, vb Bu indirme siteleri de, film formatinda oynamaya hazir geldigini bilmek isteyebilirsiniz sunan kurulan üyelik siteleri gördüm. Hiçbir müthis gereklidir. Aramasini indirme ve film oynamaya kadar her sey bir fare birkaç tiklama sikistirilir.

Don, AOT bu sinirsiz PSP indirme siteleri de için gidiyor eylem ve vizilti üzerine atlamak. Sinirsiz PSP indirme için erismek için benim blog için kapali baskani.

Bu yazinin içerigi egitim ve yalnizca gösterim amaciyla saglanan ve Sony, PlayStation, veya herhangi bir sirket veya Sony istiraki ile ilgili hiçbir sekilde oldugunu. Bu makale serbestçe yeniden basildi olabilir veya ezine, bülten, blog veya web sitesi bütünüyle dagitilabilir. Yazarin adi, biyolojik ve web sitesi baglantilari saglam kalmalidir ve her üreme ile birlikte.