kim video oyunlari oynuyor

Satilik video oyunlari çok sayida ve internet üzerinden indirilebilir video oyunlari çok çesitli ile, muhtemelen Amerikan nüfusunun yüzde 60 video oyunu bir tür oynadigi ögrenmek için sürpriz olmayacaktir. Onlar büyük Amerikan eglence olarak beyzbol rakip vardir. Gerçekten de, beyzbol ve video oyunlari olarak mevcuttur NFL sürümleri bulunmaktadir. Video oyunlari bilgisayar ile hayranlik büyümüstür ve hem genç ve yasli tarafindan oynanir. Çocuk genç ve daha ihale yaslarda video oyunlari oynamak basliyor olsa da video oyunu oynama, çocuklar ve gençler ile sinirli degildir.

4 ila 6 yas arasi tüm Amerikali çocuklarin yaklasik yarisi video oyunlari oynadigi tahmin edilmektedir ve yeni bir pazar çocuklar içerir ve bunlari kullanmak için bilgisayarlar daha çekici hale getirmek için video oyunlari gelistirmek için ortaya çikmistir. Çocuklar için daha cazip! Çocuk su ördek daha iyi bilgisayar almak ve yasam için bagli kalmak. 2005 yili itibariyle, bilgisayar oyunlari oynamistir yasli 4-6 yas grubundaki çocuklarin dörtte bir aliskanlik oldugunu söylüyorlar. Yürümeye baslayan çocuk, tabii ki, henüz video oyunu aliskanliklari hakkinda konusamayiz. Ama ebeveynleri özellikle çocuklar, erkek aksiyon figürleri, Legolarla ve bulmaca ve video oyunlari tercih gibi geleneksel oyuncaklari ile oynarken ilgi kaybetmis bildirmektedir. Ancak, çocuklar video oyunlari birincil kullanicilari degildir. Ebeveynlerin çocuklar ve gençler olarak video oyunlari oynadi.

Simdi ikinci nesil video oyunu oynayanlarin olgusunu yasiyoruz. Video oyunlari sahne üzerine gelip bir üçüncü nesil oyuncular için açik, 1970 yilindan bu yana yaklasik yeterli zaman olmustur. Yan yana, çocuklarla fare fare oynarken durdu hiç veya yetiskin gibi oynamaya basladi kim yetiskin vardir. Yetiskin video oyunu oynayanlarin en büyük grubu temsil ve video oyuncularin yas ortalamasi 29 oldugunu. Elbette, eski nesil bu pahali, zaman alici aliskanligi önlemek için iyi bir anlayisi var, sizce de öyle olabilir. Tekrar düsünün – oyuncularin yüzde 17 50 yas ve üzeri. Bu devam ederse, emeklilik topluluklar artik Bingo ve eglence ikramiye olarak Cribbage sunabiliyoruz. Bebek patlamasi nesil Dungeons and Dragons yarismalar arasinda kendi alacakaranlik yil içine baskanlik edecek.

Sersemce sanal gerçeklik içinde imar yerine gerçekten bir sey yapiyor ya da birine konusma sevinç video oyunlari artik milyar dolarlik bir is oldugu kadar zorlayici. Video oyunu sirketleri genellikle enerji sirketleri ve ilaç sirketlerinin borsa kazanç rakip. Nintendo genellikle büyük Hollywood stüdyolari kazanç yener. 2004 yilinda, 9,9 milyar dolar PlayStation 2, Xbox ve GameCube gibi konsollari ve sadece ABD’de Game Boy ve Nintendo DS gibi el sistemlerde, video oyunlari harcandi. Tabii ki, Amerika video oyun perakende lider ama dünyanin geri kalani video oyunu stoklari sicak bir emtia yapma, çok geride oldugunu. Ama kimse artik borsa “oynamak” ile ilgileniyor, onlar yogun video oyunlari oynamak için tüm konum.