kilidini Wii bölge

Nintendo Wii çok yönlü oyun konsolu, 2006 yilinda yaygin olarak oldukça onun meydana çikariyor zaman hayran olmasina ragmen, firmware ve bir fabrika ayarlari nedeniyle kilitli Wii konsolu, orada olan özellikler büyük bir vardir Eger Wii kilidini platform.If, size geçerli device.So su gibi kaldiraç birçok ek özellikleri için Wii konsolu açmak yapabileceginiz ne daha ayrintili olarak bakalim olanagina sahip olacak.

oynamak için firsat oyunlar indirilen veya kopyalanan.

Wii açma çesitli oyun indirmek ve konsolda onlari oynamak için kullanicilar saglayacaktir. Kullanicilarin kendi oyunlari kopyalarini yapmak ve birincil disk kayip ya da harap ise, simdi bile kopyalanan diskten oyun oynamak çünkü kopyalanan disks.This kullanarak, özellikle faydalidir oynamak için de, bu izin verir. .

DVD ve mps oyun.

Wii açma ayrica Wii konsolu bir ses CD / DVD ve MP3 disk oynatici gibi olmasini saglayacaktir. Aslinda nedeniyle Wii bölgelerin her birinin DVD diskleri herhangi bir harici interface.The Wii bile girdi olarak SD bellek kartlari kullanilarak MP3 çalma destekler gerekli gerek dogrudan yiyebilirsiniz bölge ücretsiz, bir ..

Eski oyun konsollari emülatörlerine.

Eger donanim artik duyulmamis eski sistemler, oyunlari oynamak istiyorsaniz Wii kilidi açildiginda, konsol ayrica çesitli emulators.This yükleyerek ek konsollari oyun oynamak için kullanmak koymak olabilir özellikle degerlidir ..

wii homebrew.

Yukaridaki özellikleri ve faydalari üzerine, Homebrew Wii çalistirabilirsiniz birçok yetenekleri ve uygulamalari, ile geldi, ve Wii kilidini bu uygulamalari yüklemek ve çalistirmak için izin verecektir. Homebrew da mümkün kullanicilarin özel uygulamalari olusturmak için yapar, ve sonuç olarak Wii kilidini bir kez yapabileceginiz tamamen farkli seyler için olanaklari büyük.

Yukaridaki neden Wii kilidini gereken olumlu yönlerini bir kaçi. Açma sadece yazilimin yerine gerektirir ve donanim ile müdahale anlasma olmadigindan bir Wii yazilim mod kullanmadan önce Ayrica, Wii kilidini oyun sistemi garantisini geçersiz .. Ve bir sey daha yoktur.

Eger bu avantajlari ve kilidini Wii almak gibi bir karara varmak, orada ihtiyaç duyulan yazilim tedarik sadece online ürün demetleri vardir, ancak ek olarak size Wii ile ileri gitmek için en iyi yolu sistematik bir kilavuz vermek kilidini. Buna ragmen, bu yazilim cevap çok bir fiyat etiketi ile gelen ve bu nedenle size, çesitli seçenekleri arastirma kullanmis insanlarin yorumlarini okuyun ve Wii kilidini operasyon basladi olsun deger.