Kendi psp film izlemek

PSP (PlayStation Portable) bir tek küçük tasinabilir cihaz hemen her medya kaynak sunma yetenegine bir tam hizmet, el konsolu eglence sistemi olarak 2005 yilinda ABD piyasalara Sony Computer Entertainment tarafindan serbest birakildi. O zamandan beri Sony dünyada 31 milyon adet fazla satis kaydetti. Eglence alaninda teknoloji son yirmi yilda katlanarak büyüdü.

Filmler yüksek dijital kalitede imal edilmistir, video oyunlari mutlak yüksek kaliteli ve müzik internet de dahil olmak üzere, yüksek teknoloji gelisine alinan ve çok daha kolay paylasilir. Simdi tüm bu elinizin avuç mevcuttur. PSP film, müzik, fotograf, internet baglantisi, diger video kaynaklari ve oyunlari tüm PSP sistemi ile uyumludur. Bir memory stick aksesuar kullanicilara bu özelliklerin çogu kolaylastirmak veya gelistirmek için yardimci olacaktir.

PSP sistemi medyanin bu birçok formlari zevk standart bir genis ekran yüksek çözünürlüklü LCD ekran ve stereo hoparlörler ile insa edilmistir. Hareket halindeyken zevk medyanin en büyük kaynaklarindan biri PSP film oldugunu. Bunlar ya dogrudan PSP içine kablosuz internet baglantisi seçenegi ile indirme, PSP ile oynamak için internetten memory stick için film kaydetme veya benzer bir önceden kaydedilmis UMD (Universal Media Disk) film boyunca tarafindan izlenebilir DVD. Bu, kullanicilarin tasinabilir cihazlara 24 saat, haftada yedi gün üzerinde film izlemek için izin verir, ve her yerde olabilir.

PSP web sitesi üzerinden indirme son derece basit ve sadece birkaç tiklama alir. Birçok ücretsiz indirme oyun demolari, oyun römorklar ve film fragmanlari dahil olan, hem de görüntülemek için web sitesinden edinilebilir. UMD filmler elektronik tasiyan en magazalarinda mevcuttur. 430 üzerinde UMD basliklari filmler ve televizyon programlariyla olusan, mevcut dolasimda bulunmaktadir. Sesli kitap yeni filmler, klasikleri ve son televizyon isabet içerir. UMD mevcut bazi basliklar Geceleri sunlardir: Ricky Bobby, buz devri 2, Çete, Open Season, Deniz, Scarface, ve sadece birkaç isim Family Guy The Ballad of.

Mevcut PSP filmlerinin tadini çikarmak için, birçok aksesuar yararli olacaktir. Kulakliklar kamusal alanlarda digerleri rahatsiz degil, kullanicilarin rahatça film dinlemek için izin. Bir uzaktan kumanda film deneyimi katma kontrolü için kulaklik ile birlikte geliyor. Araba adaptörleri ve AC adaptörleri film sirasinda sarji bitiyor pilin endise olmadan sinirsiz görüntüleme için izin verir.

Indirmek için ve bir UMD olarak satin alinabilir PSP film ve televizyon programlariyla yüzlerce, bu gerçekten PSP sisteminin önemli bir özelligi vardir. Ayrica, fotograflari ile yönetmek ile yüksek çözünürlüklü oyun oynamak, ve elinden tüm müzik dinleyebilirsiniz ayni sistem üzerinde film izlemek yetenegi sasirticidir. PSP sistemi, yazilim ve aksesuar Sony’nin sürekli yenilenerek ile birlestiginde, basliklar PSP özellikleri ve faydalari olacak gibi büyümeye devam edecektir. Ve PSP popülerlik olarak hizla büyüyecek.