kendi oyun web sitesi olusturmak

Sadece strateji hakkinda dikkatlice düsünmek – ve her küçük ayrintili olarak düsünmeye. Profesyonel oyun web sitelerinin çalisma gerçekten para yiyiciler-açgözlü pek çok maruz kalmaktadir. Dahasi, hiçbir sey ücretsiz olarak bu gün, bu nedenle okuyucu çekmek, ve sonra onlari tutmak ya da rakibinizin geçecektir gerekir. Hazir olmak için birkaç yararli ipuçlari

giderleri bir – teknik donanim

Kuskusuz, ilk ve temel diregi kalite ve arka plan teknik ekipman – internet dergi hiçbiri olmadan hayatta olurdu. Bir fast-yeterli sunucu, ihtiyaciniz olan Peki ödemek zorunda donanim maliyetleri, o zaman, sen düzenleme sisteminin gelistirilmesi ve isletilmesi için ödeyecek. Tabii ki, ticari hosting ile birkaç yüz MB ile baslayabilirsiniz. Ancak, en kisa sürede size hosting sirketi yogun trafik ve oldukça rahatsiz edici yüklü veritabani ile sirket düsündügü ögrenmek, böylece kendi sunucuya tasimak için karar verecek. Serverhousing için son fatura konusunda kaygilanmak için bir neden yoktur bu yüzden Neyse ki, veri iletimi normal artik sinirli degildir. Gerçekte rüya getirmek için neden Su anda, serverhosting için hizmetler için teklifler çok iyi gelismistir?

giderleri iki – düzenleme

Simdi, güvenilir bir sunucu vardi ve omurga agi içinde kaliteli ve ucuz serverhousing için arama basardi. Neye ihtiyaciniz düzenleme sistemi çalisir, kaliteli arka plan oldugunu saglanmasi. Baslamak için, birkaç masa ve oyun PC’ler ile küçük bir ofis odasi ile basa çikabilir. Simdi, ana sey – arz ve yeni makaleler ayarlamalar ilgilenir ve gelistiriciler ya da distribütörleri ile temas halinde olacak insanlar. Buna ek olarak, yenilikleri tasariminda yaratici olmali ya da web sitesi düsmek ve alti ortalama arasinda kaybolur.

giderleri üç – reklam

Makaleler mükemmel bir tasarim ve yükleri bile mükemmel bir web sitesi reklam olmadan hayatta olmaz – sadece insanlar bilmek istiyorum. Promosyon kendisi gelistirilecek proje kapsaminda bir sonraki ayagi oldugunu. Bu bir baslangiç ??proje söz konusu oldugunda, siz degisimi reklam sistemi üzerine güvenemezsiniz. Sitenizde ziyaretçi sayisini artirmak için, büyük bir kampanya gelistirmek gerekir. Isteyerek ya da degil, size hedef grup genellikle okudugu gazetede kampanya için ödemek zorunda gibi bazi on binlerce (daha uygun alternatif) harcamak zorunda kalacaklar.

giderleri dört – seyahat ve destek

Simdi sunucu var ve biz reklamlarimizi neredeyse her yerde yetenekli uzmanlari, olusan düzenleme ekibimiz var, ama yine de bir sey eksik. Bu makaleler için kalite konular oldugunu. Web sitesinde bunlari tutmak için bir sey ve – Eger oyun siteleri dogdugunda dönemine geri dönmek istemiyorum ve metinlerin büyük bir kismi sadece tercüme degerlendirmeleri olusan bir mozaik olsaydi, bizim okuyucu ekstra bir sey sunmak zorunda olacak onlara geri gelmek – hatta günde birkaç kez. Simdi, yapilacak en son sey var – sergiler ziyaret edin ve zaman zaman, özel bir yorum veya önizleme “birak”, gelistiriciler ve yayincilar ile temas korumak.