kelime oyunlari oynamak için oyunun temel bilgileri

Bunun eglenmek için bir entelektüel çikis sunmak söz konusu oldugunda kelime oyunlari potansiyel olarak sonsuz olanaklar ile oyuncular için heyecan verici bir mekan vardir. Onun oyuncularin yaraticilik zorlu üzerinde büyür eglenceli bir kelime-tabanli oyun ararken, bu tür Scrabble gibi oyunlar bugün mevcut en akilli kelime türü tahta oyunlarindan biri olarak bilinen gelmis oldugunu göreceksiniz. Rastgele seçilen harf sadece küçük bir seçim kullanarak kutusu ve form sözcükleri disinda düsünmek meydan okuyarak, bu fikri masa oyunu birkaç diger oyunlar saglayabilecegi bir beyin meydan okuma sunuyor. Kelime oyunlari hem eglenmek ve hala beyin egzersiz oldugunu en iyi yollarindan biridir. Bu oyun türleri ögrendim çok kolay kolay ama yine de bile en uzman oyuncular için bir meydan okuma saglayabilir.

Bu Scrabble gibi pek çok kelime oyunlari pek çok durumda harfli fayans tutmak için bosluk bir numarasi vardir özellikle onun temel amaci, Scrabble gibi kelimeler yapma ile, tasarlanmistir, bir yönetim kurulu etrafinda oturmus iki dört oyuncu için tasarlanmistir. Gemide alanlarda bazi ilk bu alanlarda birinde bir kiremit birakir oyuncuya ekstra puan verebilirsiniz özel renk ve isaretler var. Oyun harf baz olusturmak için bez çanta disari yedi farkli kiremit çizerek her oyuncu baslar. Bu yedi harf ile, oyun tahtasi üzerinde puan, hangi kelimeleri olusturacak. Ilk gider Oyuncu genellikle bir yildiz ile isaretlenmistir kurulu, tam merkezi alani kullanarak, gemide ilk kelime ortaya koyan baslar. Bu oyuncu daha sonra ekstra puan firsatlari göstermek oyun tahtasi, üzerinde herhangi bir özel renkli alanlar ile birlikte her harfli karo üzerindeki sayisal degerlere göre puan atar. Bir dönüs sonunda, oyuncu daha sonra yedi kiremit onlarin sayisini döndürmek için çanta disari yeni fayans almak olacaktir.

Sonra oyna sonraki oyuncuya geçer ve bu kelimenin harfleri biri kapali dallanma, gemide yerlestirilen herhangi bir yeni fayans ayarlanmis bir kelime bagli olmasi gerektigini basit hariç, fayans ve puanlama puan oynarken, bu rutin devam kadar bir bulmaca gibi. Bez çanta bos kadar oyun, taslarini yerlestirerek ve harf taslarini yerine, bu sekilde devam edecektir. Bu noktada, tüm oyuncularin elinde kalan çinileri ile sikismis ve bir oyuncu basarili bir sekilde elinde çini kullanilan tüm kadar oyun devam eder.

Bu noktada, oyun biter kabul edilir ve her oyuncunun elinde puan kadar tüm taksitli olacak edilir. Herhangi oyuncularin elinde kalan herhangi bir fayans nihai puaninizi çikarilir ve ilk olarak çini tüm kullanmak için oyuncunun puan eklenecektir. Eger tüm oyuncular son puanlarini hesaplamak sonra, galip ilan edilir. Gösterdigi gibi, kazanan bu büyük bir avantaj saglayabilir ragmen sadece, onlarin çini tüm kullanan ilk kisi degildir. En iyi fayans seçti ve gemide bunlari kullanmak için en iyi yolu anladim kim çalar Bu heyecan verici oyunda kendi kaderini belirlemek için sans vererek, kazanan biridir.

Kamu günümüzde mevcut olan en entelektüel ama yine de eglenceli oyunlarindan biri olarak Scrabble bilir. Ögrenmek için çok fazla çaba almaz bir uyarici meydan okuma ariyor olsaydi, Scrabble baslamak için harika bir yer olurdu. Çocuklar ve yetiskinler için iyi, Scrabble Aradiginiz size zihinsel destek verebilir. Ayni sekilde oynadigi baska büyük kelime oyunu size bir kaç farkliliklar, kelime yapmak gerektigini ayni zamanda fayans kullandigi bulacaksiniz Upwords vardir. Her ikisi de sadece kelime oyunlari alabilirsiniz tüm zihin durgunluk veren heyecan getirmek.