katil cornhole kurulu süslemeleri

Eger arkadaslariniz ve ailenizle Cornhole oynarken bagimlisi konum Simdi, satin aldiginiz veya henüz kendi Cornhole kurullari yaptik?

Eger Cornhole panolari süslemek için özgün fikirler ile geldi? Hayir, tabii ki, tüm bunlari süslemek gerekmez, ama neden olmasin? Bu kisisel dokunus oyunlara karakter ekler.

Biz bazi en benzersiz sekilde kurullarini dekore edilmis Cornhole oyun severler tarafindan sunulan resimleri çok gördüm.

Bu Cornhole panolari için en yaygin dekorasyon alma maters ve spor takimlari gibi görünüyor. Eger serbest çizim de iyi degil iseniz, internetten logolar, veya satin alma çikartmalar ya da spor magazalarindan poster çikti, olay programlari spor renk logolar kesebilirsiniz.

Henüz Cornhole çanta yoksa, bu renk esleme satin almak ya da bunlari yapmak için unutmayin!

Diger dekorasyon seçenekleri içine gerçek cornhole dahil tasarimlar yer aliyor. Bazi Cornhole hayranlari gibiyseniz, tasarim tasarim cornhole gizleyerek muhalifleri engellemek için deneyebilirsiniz. Digerleri siyriliyor ve belki de oynamak için biraz daha kolay bu yüzden cornhole vurgulamak istiyorum. Bu tüm tercihleri ??ve bu bütün gün oyun bir üstünlük elde etmek için stratejiler baglidir.

Bir spor tema ile dekore etmek istemiyorsaniz, en sevdiginiz hobi bir sey, ilginç bir tasarim, internetten eglenceli fotograflari, hatta aileniz ya da gözde bir tatil beldesidir fotograf yazdirabilirsiniz düsünün. Veya preslenmis çiçek – sonbahar renkleri ile dolu gerçek sonbahar yapraklari ile ilgili dekorasyon ne?

Eger agaç baski, fotograf veya yönetim kuruluna güvence altina diger ürün yok sonra, ögeleri korumak için vernik veya poliüretan bir kat veya üç kullanimi ve yönetim kurulu oyun alanina disari bile.

Düz kenarlar boya gerekir, ama serbest resim bu kadar iyi degilseniz, burada bazi öneriler. Uzun bir cetvel varsa, tabii ki çalisacaktir. Eger düz bir kenar yoksa, maskeleme bandi ya da ressamin bant çok çalisacaktir. Eger ikinci renk boya zaman bir keskin hat almak böylece ilk boyali renk üzerinde – ve maske – Bir kez bir renk boya, kuru, sonra yeni bir düz kenar retape saglar.

Düzgün daireler boyamak için, bardak, wastebaskets, kahve kutulari, vb Veya gibi, iz evin etrafinda yuvarlak nesneleri bulmak, kendi çevrelerinde kendi özel çapi yapabilirsiniz. Öncelikle dairenin yarisi çapi olmak sona erecek string uzunlugu gerekir. Bir ucunu ve diger ucunu da baska bir kalem için bir çivi ya da kalem kravat. Bir kalem ucu ya da dairenin merkezine çivi ucuna tutun. Diger ucu size daha sonra etrafinda boya olacaktir anahat yapma, bir daire etrafinda sürükleyin. Bir do-it-yourself kalem pusula var.

Eger çizgiler disinda gitmeden bir dairenin egri çizgiler etrafinda boyama de o kadar iyi degilseniz Simdi, ayni zamanda karton bir sablon veya bir zarf veya klasörü bile yapabilirsiniz. Yönetim kurulu ve boya için sablon Bant. (Sprey boya bir firça kullanarak daha da temiz kenarlari almak yerine daha iyi çalisabilir unutmayin.)

Neyi seçerseniz seçin, nokta eglenceli etrafinda sicak oyunlardan biri oynamak çok sahip olmaktir. Ve tasarimlari bir ev sahibi avantajina verirseniz, çok daha iyi!