kaos yas

Online oyunlar çok genç oyuncular arasinda olmustur. Ancak online oyun oynamak sadece onlar degildir. Bunu kabul ya da varligi bilinen yapmak için umurumda degil olsa bile daha olgun yas oyuncular bir çok, orada.

Mevcut pek çok oyun bulunan bulunan bazi ortak özellikleri farkli bir sey ariyor bu eski oyuncular ve bir hatta bazi genç istegini azaltabilir.

Birçok oyun bir sinir bozucu yönü seviyeleridir. Kolay seviyeleri Tamam olabilir ama oyun ilerledikçe zaman her seviye için kisaltabilir. Bazi oyuncular zamana karsi oynarken ilgilenen olmayabilir. Onlar sadece oyun yoluyla ilerleme istiyorum.

Onlar meydan akla degil, ama farkli sekillerde meydan tercih. Eski oyuncular kendi gençlik zevk ve genç oyuncular bir zihinsel meydan okuma fazla isteyebilirsiniz becerisi olmayabilir.

Kaos Yas ile sorun diger oyuncularin seklinde gelir.
Oyun ilerledikçe, her oyuncunun imparatorluk büyür ve bu kisinin kendi imparatorlugu yönetmek gibi imparatorluklari arasindaki etkilesim zorluk artar. Strateji yas ve genç refleksleri daha önemlidir.

Forum bazi oyuncular bir oyun çekiliyor ya da ne yazik ki bazi oyunlar için uzak oyuncular döner bir yer olabilir baska bir neden olabilir.

Forum tüm üyeler esit muamele ve memnuniyetle hissediyorum o kadar iyi idare edilmesi gerekir.

Bu sekilde farkli bir online oyun Kaos Çagi.

kaos yas nedir?

Bu bir dinamik metin tabanli strateji oyunu … Bir Multiplayer Online Tabanli Strateji Oyunu (MOTBSG) çevirin.

Baska hangi tür oyunlari uygunluk teyit ayiran?

En benzer oyunlarin aksine, Kaos Yas tanimlanmis bir hedefi vardir. Bu kazanir en yüksek puani, en kara ya da en büyük ordusu olan oyuncu degil; kazanan Kraliyet Sarayi insa bitirmek için ilk oyuncu.

Ne kadar bir oyun sürer?

Bir Yas denilen Her oyun, 8 hafta civarinda sürer ve yeni bir oyun yeni oyuncular bastan baslamak için beklemek çok uzun zorunda kalmamak için, her ayin ilk günü baslar.
Istediginiz zaman baslatabilirsiniz olarak arada onlar, halen devam etmektedir Çaginda “ipleri ögrenmeye” olabilir.

Oynamak için ne kadar zaman alir?

Geçerli ayarlari altinda, her üç gün gibi kisa bir sürede ya da iki saat sürebilir. Daha fazla zaman harcama yararli olabilir, ancak gerekli degildir olabilir. Uygulama ile kidemli bir 20 dakika her üç gün boyunca oyun ve hala saray baslayabilirsiniz.

Nasil AOC içinde etkilesim kurar?

Eger müttefiki ve bilgi ve takim arkadaslari ile stratejileri ile askeri paylasimi, bir çift veya en fazla 4 oyuncu için bir takim, tek basina oynayabilir.

topluluk

Kaos yasi da hem yeni gelenler ve gazileri etkilesim çok samimi ve aktif olunan forum topluluk vardir.
Sorular ve oyun hakkinda cevaplar açikça ortak konular ancak yasli ve genç oyuncular bir arada sohbet genel görüsme alanlari da vardir.

Forum bazi oyuncular bir oyun çekiliyor ya da ne yazik ki bazi oyunlar için uzak oyuncular döner bir yer olabilir baska bir neden olabilir.

Forum tüm üyeler esit muamele ve memnuniyetle hissediyorum o kadar iyi idare edilmesi gerekir.