kabarcik mücadele 2 – herkes için bir zevk oyunu

Ayrica Bubble Trouble olarak bilinen Bubble Struggle 2, önceki amaç ve ates oyunu, Bubble Struggle, yeni gelistirilmis bir versiyonu. Bu oyun geri budala silah, siyah pelerin, sari gömlek ve turuncu sort ile seytan getiriyor. Bu popüler, çok sevilen karakter artmis kisisel risk, tekrar tehlikeli kabarciklar alir. Bu oyun orijinal Bubble Struggle oyunu tüm özelliklerini korur.

Zavalli seytan hala tüm sekil ve büyüklükte kabarciklar çesitli mücadele gerekiyor. Oyunun bu yeni sürümü önceki sürümü ile ayni zorluklari korur. Oyuncular hala kabarciklar çesitli ates ve kötü seytan hala sadece bir yönde ates edebilirsiniz gerekir. Tüm sekil ve büyüklükte Bubbles hala seytana aci ölümcüldür ve her düzeyde hala hakim gereken, içinde bir zaman siniri vardir. Ayrica, Bubble Struggle 2 oyuncu dogrudan diger amaci daha oyun çok daha fazla popüler hale, zaten ulasmis seviyelere atlamak ve tür oyunlar ates hangi özelligini korur.

Çok sevilen özellikler tutma ek olarak, kabarcik 2 mücadele oyunun bir baska avantaji seviyeleri hizi ve karmasikligi düzenli bir artis oldugu bir gerçektir. Ancak, hiz ve karmasikligi bu artisin oyunun önceki sürümü biraz daha belirgindir. Bu yine de bu oyunda kullanmaniz gerekir yeteneklerini alismak ilk birkaç düzeyleri oynayabilirsiniz olsa bile, çekim ve hareket becerilerini daha fazla kullanmak gerektigi anlamina gelir. Düzeyinde iki itibaren, oyuncu aktif olarak gözlemsel becerilerini kullanmak gerekir. Oyunun bu sürümünde, seytan bu nedenle, kabarciklar tarafindan, öldürülen, kabarciklar hareketi gözlemlemek ve sonra vurulduktan önlemek için hareket etmesi gerekir, ve.

Karmasiklik bu artis, ince olsa da, zaten oyunun önceki sürümü hakim olmasi oyuncular için oldukça degerlidir. Bu oyunun bir diger avantaji karmasikligi kademeli bir artis bu ilave karmasiklik için oyuncu hazirlar olmasidir. Karmasiklik bu artis oyuna dogal olarak dokunan oldugu gerçegini oyuncu disgruntlement önlemeye yardimci olur.

Kabarcik 2 mücadele diger bir avantaji, oyuncunun her zamanki iki can dört yerine alir gerçektir. Bu hayat Bubble Struggle 2 karmasikligi en ince artis bir tazminat olarak hareket ederler. Tahmin edilebilecegi yeterli, bu oyunun olasi senin de artmistir. Bu ilave tesvik oyuncular oyunu oynamak için saglar.

Aslinda, Bubble Struggle 2 oynarken, bu gelistirici bu oyun güncellemek için çaba koymak oldugu açiktir. Oyunun yeni versiyonunda, oyunun grafikleri çok gelistirilmistir. Oyunun animasyonlar da önemli ölçüde iyilestirilmistir. Kisacasi, Bubble Struggle 2 kolayca orijinal Bubble Struggle oyunun gelistirilmis bir versiyonu olarak adlandirilabilir. Sonuç olarak, kabarcik-mücadele-game.com Bubble Struggle sevdim ve hatta aksiyon ve bulmaca oyunlari gibi digerleri, için herkes için bir zevk.