kabarcik kirici – dinlenmek için eglenceli bir sekilde

Bubble Breaker bir seferde saatlerce mesgul oyun tutkunlari tutacak ilginç bir flash oyunu. Bu oyunun amaci ayni renkteki iki veya daha fazla kabarciklar gruplari tiklayarak oyun tahtasi üzerinde tüm renkli baloncuklar yok etmektir. 16 seviyeleri toplam vardir. Zorluk seviyesi tahtada vardir renkli baloncuklar sayisini artirarak yetistirilir. Bu fare tek bir tiklama ile baloncuklar seçin ve baska bir tiklama ile baloncuklar grup kirmaya gerek.

Eger gemide tek kabarciklar ile birakilmis degil emin olmak için bazi strateji istihdam gerekir. Orada uzakta bip sesi hiç saat oldugunu ve bir sonraki kirmak için kabarciklar hangi grup karar vermek için zaman alabilir. Oyun puan izler – Bir seferde daha fazla kabarciklar kirarsa daha yüksek puan almak. Sen dünyanin veya kendi önceki puan çevresindeki diger oyuncularla puanlari karsilastirabilirsiniz. Her iki yolda da sizi yenmek için ihtiyaciniz olan, rekabet var. Oyun da ya dinlemek veya kapatabilirsiniz bu müzik içerir. Müzik harika. Bu oyun Yorv `Koolfox ‘Landru ile müzik, Benor tarafindan gelistirilmistir. Grafik Mrinya tarafindan tasarlanmistir.

Oyun ilk basta oynamak için basit gibi görünüyor olsa puaninizi artirmak istediginizde, karmasik oldugu ortaya çikiyor. Gerçekten yüksek puan iyi bir strateji plani gerekir. Düzenli ve gelisen oyun – oyun iki sürümü vardir. Gelisen oyun Normal oyun için ek bir ilginç bir cilvesi var. Bu da ayri baloncuklar birkaç el bombasi vardir. Bu bombalari üzerine tiklayarak veya çevresindeki kabarciklar tiklayarak ya patlama olabilir. Eger Normal oyun bir mola istediginizde deneyin. Hiz önemli degil gibi Bu oyun flash oyunlar için yeni gelenler için idealdir. Eger hamle yapmak için zaman alabilir. Flash oyunlar seviyorum ama çok hizli refleksleri olmayan yasli insanlar da bu oyunu oynamak mümkün olacak. Bu oyunu oynamak için karar bir kez bikkin asla. Bu zorluk artan düzeyde puaninizi her zaman ya da oyun daha iyi deneyebilirsiniz.

Her zaman kabarciklar seçmek için farenizi hareket gerekmez. Bu kullanim kolayligi için yapar ve serbest zaman geçirmek için harika bir yoldur. Bu oyun ile kendi hizda dinlenmek mümkün olacak. Bu oyunun cazibe ve çekim sadeligi yatiyor. Eger oynamaya baslamadan önce karmasik ve karmasik kurallari ögrenmek gerekmez. Bu da flash oyunlar ile bir acemi için ideal bir oyundur. Bubble Breaker hakkinda baska büyük sey hiçbir kaybeden olmasidir. Bu oyunun kaybeden olarak sona erecek bir yolu yoktur. Bir ariyor, bu, bir oyun kesin bir ruh hali kaldirici oldugunu. Kabarcik-breaker.net de Bubble Breaker deneyin