iyi bilinen addicting oyun

Bir oyun zaman, bir addicting oyun biliyorum. Kesinlikle asagi koyamazsiniz bir seydir. Bir durdurulmus oyun kaybediyor çünkü, ancak kontrol kendinizi uzak gözyasi dayanamiyorum çünkü, siz tuvalete yürümek bile, kontrollere kendinizi geri acele. Bu gerçekten addicting oyun bir özelligidir. Iste online oyun için bilinen en addicting oyun, bazilarinin bir listesi. Bunlar gecenin geç saatlerine kadar oyun ve hiç yatmak istemiyor olabilir oyunlardir. Bu oyunlari uzaklasmak ve dolayisiyla hiçbir bu oyunlari dünyanin en addicting oyunlar merak ediyorum.

Doktor Mario birçok kirik dostluklar arkasindaki nedeni olmustur böyle bir addicting oyun. Bu oyun, tarihe kadar neredeyse evlilik kirmaya devam ediyor. Bu, simdiye kadar en müthis addicting oyunlardan biridir. Bunu NES sonra Dr Mario, fis oynamak ve oynamak için bir arkadas almak nasil bir duygu unuttuysaniz. Bir kez yapilir ama uyardi olmak, dostluk saglam kalir olmayabilir!

En iyi bilinen çevrimiçi addicting oyun, bu arcade oyunlari söz konusu oldugunda, Bubble Trouble 2 ‘dir. Arcade içinde, orada kayak topu makineleri, street fighter makineleri, pençe makineleri, ama Ms Pac-Man çesitli, gerçek bir sürü sunuyor, ama ne o ayri oyunun basitligi ayarlar. Oyun dünyasinda tam yeni baslayanlar, bu son derece addicting oyun bagimlisi alabilirsiniz. Hala chomping noktalar halinde tekme ne oldugunu bilemiyorum ve hayaletler tarafindan takip ediliyor? Ama yine de ben bu oyunu bagimlisi inkar edemez. Belki oyunun, basit basit ama zorlu kalite her zaman için oyuncular çekiyor budur.

Uygarlik 2 sirf oyunun saf kapsaminda baska bir addicting oyun. Bu oyunun en iyi bölümü, bu sifirdan dünya insa etmek için büyük bir tekme olmasidir. Yerli bir kabile olarak baslayan, bir uzay gemisi üreticisi olma devam. Ne kadar soguk oldugunu? Bu saatlerce izlemek için yapistirilmis tutacak bir strateji oyunudur. Nihai kapali olusturmak için yol boyunca her sey kavrama ve bir medeniyet insa heyecanini kendinizi inkar etmek mümkün olacak bir sey degildir. Cehennem! Hatta Büyük Iskender güdüsünden olamazdi. ne bu oyun gerçekten addicting oyun barbar Germen kabileleri savusturmustu, silah bina, ittifaklar kurmak için elde edilmesi yapar, tüm bunlari ve daha fazlasini dünyada üstün medeniyet insa umuduyla bilgisayara sabit tutacak.

Tetris bir ucunda gün için kontrollere oyuncular sabit tutmak baska bir tür addicting oyunudur. Belirli bir günde, bir blok oyun oynamak anaokulu müdavimleri içindir söyleyebilirim. Ama bu oyun yabana atmayin. Hem çocuklar ve yetiskinler, bu oyun, zaman ve tekrar bagimli olsun.