Ipod için en iyi 10 ücretsiz oyunlar touch_

Sadece favori müzik parçasi ve belki de tek video için oynamak için Ipod Touch kullaniyorsunuz? Eger öyleyse sizin için kullanilabilir ve bu çok olan% 100 ücretsiz oyunlar ve uygulamalar 100 üzerinde eksik. Eger Itunes magazasindan özgür olabilir 10’dan oyunlar ile baslamasi saglar.

Herkes bazi site de Pacman oynanmasi gerekir ve simdi hatta Ipod Pacman Lite oynayabilirsiniz. Bu geçis için sanal bir kontrol çubugu ile komple, orijinal arcade versiyonu gibi görünüyor. O kadar geriye görünüyor merak Hayir, Namco tarafindan yapilir. Bazi klasik oyun eylem için göz atin! IPod Touch ve iPhone için kullanilabilir.

Bir araba Jelly Araba oynamak. Bu jöle bir dünyada ya da en azindan deneyin, jöle yapilmis, tahmin. Tasarlanmis 5 yasindaki bir sey gibi sok edici kötü grafik, aslinda can sikici daha ve bana oyun yapmak için daha sessiz hos vardir. IPod Touch ve iPhone için kullanilabilir.

Dokunun dokunun Revenge Guitar Hero düsük bütçeli sürümü bir tür. 40’tan fazla ücretsiz sarki ve donıt bu oyun bagimlisi olsun zaman sürpriz ve ritimleri ile dokunun. IPod Touch ve iPhone için kullanilabilir.

Ibowl benim favorilerimden biri! Harika grafikler ile iPod Touch ile bowling gidin. Bu oyun bowling zaman ve her yerde size kase saglar, ve hatta kötü kokulu ayakkabi ise gerek yoktur. Isterseniz IPod Touch ve iPhone için kullanilabilir.

Topu Zor Discovery Channel tarafindan gelistirilen ve dürüst olmak gerekirse benim favorilerimden biri degildir. Oyun hedeflere çekim top olusur ve onlari vurmayi deneyin. Bu daha saglam daha daha eglenceli, ama sadece .. IPod Touch ve iPhone için kullanilabilir.

Labyrinth Lite Edition. Bu oyunda size delikleri kaçinarak ahsap bir labirent araciligiyla küçük bir metal top rulo zorunda. Bu oyun çok bagimlilik ve çok zor ve 10 seviyeleri master için çalisiyoruz yas için eglenerek devam edecektir. IPod Touch ve iPhone için kullanilabilir.

Hiç Risk oynadi? Peki öyleyse bu küresel hakimiyet bir risk gibi strateji oyunu oldugu gibi Lux dokunun hitap edecek. Mavi ordu kontrol ve dünyayi ele geçirmek. IPod Touch ve iPhone için kullanilabilir.

Tic Tac Ücretsiz i bu yazi okuma Ingilizler için Noughts ve haçlar olan teneke, diyor tam olarak ne mi .. Kimse disari bu basit bir oyun büyür, ya da yapmak?. IPod Touch ve iPhone için kullanilabilir.

Sol Free Solitaire – No ücretsiz oyunlar listesinde Solitaire ve IYM Sol Ücretsiz Solotaire adli ücretsiz bir Ipod sürümü oldugunu söylemek mutlu olmadan tamamlanmis sayilmaz. Bu tüm zamanlarin klasik oyunlarindan biridir ve simdi iPod Touch için kullanilabilir. IPod Touch ve iPhone için kullanilabilir.

Beyin Toot Ücretsiz bir beyin egitim oyun bu yüzden bu indirmek ve düsünme kap koymak ve gerçekten ne kadar akilli bakin. Bu nedenle beyin powere gelistirecek degil sadece beynin bellek egitmek için dört farkli oyun, görsel, düsünme ve matematik becerileri, var ama eglenceli bol olacak .. IPod Touch ve iPhone için kullanilabilir.

Bütün bu oyunlar 100% Itunes magazasindan ücretsiz nedenle sadece yüklemek istediginiz oyun itunes magaza ve kagit türü mevcuttur. Simdi uyari bir kelime! Diger sitelerden bu oyunlari indirmek ya da Ipod zarar ya da bir virüs veya Truva ile enfekte alabilir Donıt. Yani Itunes gelen, güvenli indir oyun ve eglenin!