ilk ücretsiz online oyun Magarasi

En eglenceli ve bagimlilik flash oyunlar bulmak için, göz atmak için pek çok yer vardir. En yararli siteleri, onlari kategorize bunlari düzenlemek ve her kullanici daha sonra oyunun popülerlik ve derecelendirme hesaplamak için kullanilacak onun oy atan izin, flash oyunlar var. Daha sonra kendi derecelendirme siralamasi en popüler oyunlarindan, görebilirsiniz, oyun sayisi, veya oyun tarzi. Bu derecelendirme sistemi Aradiginiz oyun tipini daraltmak için gerçekten yardimci olur ya da oynamak ister. En çok oyuncu gibi o zaman bazi günler sicak bir mermi gibi hissi olabilir bir savas ya da aksiyon oyunu diger günler gibi hizli bir sey oynamak ister ve Poker oyun almaya karar verecek. Kelimenin tam anlamiyla, oyunlar tüm stilleri var, bu sadece zaman ayirdiginiz ve bulma meselesi.

Eylem bölümünde en popüler oyunlarindan biri özel filmler ve bu Star Wars gibi oyunlar sevenler için bu oyun hizli tempolu uzay savaslari isteyenler hedefleniyor tahmin edebileceginiz gibi “Alien Galaxion X”, denir. Alien Galaxion X evrenin en uzak bölgelerinden insan irki ve uzaylilar arasindaki savas hakkindadir. Yabanci uzay gemileri serin bir yesil renk varken insan uzay gemileri beyaz, silah çok daha iyi oldugu için bu kadar çok yabanci bir olarak oynamak için tercih edecektir (çünkü ne kadar nadir) ancak insan altinda hizmet etmek ihtiyaci hissediyorum bayrak o zaman yabancilar almaya dört farkli uzay savas gemileri arasinda seçim yapabilirsiniz.

Insan gemi Eger savas yeteneklerini gelistirmek için kullanabileceginiz farkli silah ve ürün yok, öge vardir ögeleri kullanmak ama dikkat emin kalkanlar, turbo iticiler, görünmezlik araçlari, uzay bombalar, immobilizer, orada sadece bir kez bu kadar kullanilabilir zaman onlar artik onlara güvenmek mümkün olmayacaktir yok edilir, diger yandan, silah sinirsiz ve savas gemisi biz sahip olan silahlar arasinda, düsene kadar yok degildir: kirmizi lazer, plazma lazer, enerji topu, füzyon füzeler, dilimleme makinesi, basak toplar, son üç vb en iyi olanlar bu düsman gemisi yok gelince bir yumruk paketi nedeniyle.

Daha önce belirtildigi gibi ayni zamanda bir yabanci olarak oynayabilirsiniz ve dört farkli gemi, en iyi görünümlü biri biri klavyenizin “asagi” ok tusuna bastiginizda aktif bir özel silah olan “crusador”, bir kez arasinda seçim yapabilirsiniz Eger onun yolunda bir sey yoluyla kesecek ates, sadece olumsuz hizli bir silah olmadigini ve öyle sarj ve ates için biraz zaman alabilir. Her gemi için yükseltmeleri insan gemilerde kullanilan bu silahlarin benzer ama bu kadar olanlari en iyi hangi ögrenmek için zaman ayirin ayni degildir.

Yeni baslayanlar gerçek bir savas alarak önce açiklanan silahlarin her oyun ve kullanmayi ögrenmek için kullanilabilecek bir egitim modu vardir mutluluk duyacagiz. Bir savas sirasinda birçok kez geliyor gemi, ve tüm ates olacak böylece, gerçek bir oyun almadan önce gemi manevra keyfini nasil ana emin olun!