ilk 5, bir ps3 aksesuarlari satin almalisiniz

Sony, PSP, PS2, PS3 oyun konsollari ve daha birçok ile, oyun sektöründe büyük bir devrim yapti. Bilindigi gibi Sony tüketici elektronigi gerçekten iyi bir adi vardir. Sony Playstation3 de PS3 olarak bilinen en son bir tek oyun konsolu degil, ayni zamanda Blu-Ray teknolojisinin kullanimini saglar. Bu oyun, veri depolama, ve daha birçok kapsar. Burada daha fazla islevsellik ve gerçekçi oyun artiracak bazi güzel PS3 aksesuarlar, tanitan duyuyorum. Ben bunu seveceksiniz eminim.

blu-ray disk uzaktan kumanda

Blu-Ray ve Bluetooth teknolojisi standart PS3 sistem birlestirilir. Bu PS3 bir oyun konsolu degil, ayni zamanda yüksek çözünürlüklü multimedya keyfini çikarmanizi saglar anlamina gelir. Blu-ray teknolojisi sinema kalitesinde ses ve yüksek çözünürlüklü görüntü elde etmek için yardimci olur. Blu-Ray Disk Uzaktan Kumanda sizin koltuk birakmadan Blu-ray diskler (BD) ve disk diger medya türleri çalma yönetmenizi saglayan daha rahatlama saglar. Bu yüksek kaliteli multimedya her sarti yerine getirecek gibi Simdi otobüs ayri DVD oynaticiya gerek yok.

SIXAXIS kablosuz kumanda

Yeni tasarlanan SIXASIS bir oyuncu açilari, tenteli, bindirmeler ya da çeker ve denetleyici oyuncunun vücudunun dogal bir uzantisi olmayi saglar zaman okumak için hareket algilama teknolojisi ile kablosuz kumanda sunmaktadir. Bluetooth teknolojisini kullanarak, PS3 yedi kablosuz kumandalar destekleyebilir.

ps3 bluetooth kulaklik

PS3 Bluetooth Kulaklik oyun oynarken eller serbest konusma izin vermek için tasarlanmistir. Kulaklik bir gürültü azaltma ve en net ses mümkün vermek için eko-ortadan kaldirarak mikrofon gibi en son teknolojileri içerir. Kulaklik ayni zamanda cep telefonu, PDA ya da bilgisayar gibi diger Bluetooth özellikli cihazlarla kullanilabilir.

s-video kablosu

Hala standart tanimli teknolojisini kullanirken PS3 için S-Video Kablosu mevcut televizyon ya da keskin, net bir görüntü için monitör ve net bir ses için Playstation sistemi baglanir. Bu video ve ses kalitesi arttirici olarak çalisacaktir. Kablo 24 ayar altin kaplama konektörler ve oksijensiz bakir (OFC) kaplama temsil ediyor. S-Video kablosu gerçekten çok iyi bir analog sinyal kullanarak 480i standart çözünürlüge kadar destekleyebilir.

ps3 için bellek karti adaptörü

Playstation 3 Hafiza Karti Adaptörü PlayStation 2 ve PlayStation 3 sabit disk arasinda veri aktarimi için izin verir. Eger PS2 depolanan tüm oyun verileri varsa, geriye dogru uyumluluk vardir PS3 kullanilabilir.

Bu PS3 için sadece birkaç temel iyi satin aksesuarlari bulunmaktadir. Pek çok yeni aksesuar mevcuttur ve hem de yeni gelen vardir. Yani seçtiginiz mükemmel bir seçim yapmak ve oyun maksimum deneyim olsun.