iblis `s ruhlar – video oyun yorum

Demon `s ruhlar konusurken birçok oyun vardir inanilmaz bir oyundur. Bu oyun bile sabir adil bir miktar sahip olan oyuncular en iyi ele alinacak. Bu öfke ile haykirmak istiyorum kadar her geçen kablosunu çekin sayilir. Bu karanlik ve gerçeküstü dünyada zoka olarak tekrar tekrar ölüm içine dalma baglidir. Çok az yönü ve birlikte gitmek gibi ögrenmek.

Bu sadece sirf meraktan denemek agriyan olacak bu oyunlardan biridir. Ve oyun oynamak için zaman çok olan bir hasta kisi iseniz, o zaman size dikkat kolayca sonra sinirli oldugunu biliyorum ancak eger, zorluklari ve sürekli muhalefet gelisirler olabilir … Bu oyun dügmeleri itecektir.

Eger bes dünya ile kesfetmek ve savas gibi oyunun basinda basliyor. Dünyanin karanlik ve efsanevi yaratiklar ve vahsi hayvanlarin çok ürkütücü. Sizin düsmanlari yok etmek için vardir ve onlar olacak ve geri hayat olsun sadece zaman, yine yapacagiz. Sen deli ve sinirli olacak ve çikmak olabilir, ya da basin olabilir.

Sen karanlik magaralar ve köse ve bir kale ve duvarlari etrafinda çatlaklarini tüm bataklik gelen, bu dünyada her seyi kesfedebilirsiniz. Eger bir sey ögrenmek tek yolu sürekli deneme yanilma ile karsi karsiya geregidir. Oyun, oyunu bitirmek için ellerinizi zaman çok ihtiyaciniz olacak anlamina gelir yavas ilerleme vardir. Eger yüz ve mücadele edecek düsmanlari zor ve yok etmek için ellerinden geleni yapacak. Sen kendi numaralarini ögrenmek ve hayatta kalmak için, onlara gereken su anda silah kullanmak için bilmek gerekir.

Eger oyunda karanlik seviyeleri ile dalma gibi, ruhlar toplayacak ve SIR öldürerek ruhlar alabilirsiniz. Oyunda para ruhlar araciligiyla oldugunu ve optimum saglik için baharat satin almak için kullanabilirsiniz.

Ölünce, size ruhlar kaybetmek ve tekrar bastan baslamak, size kayip ruhlar alabilirsiniz ama siz öldü yere geri yapmak ve eski kan dokunmak, bunu yaparsaniz geri ruhlar almak ve olsun geri kan yolunda öldürüldü, sonra ruhlar hayal kirikligi düzeyini yükseltmek ya da daha fazla oyun için ilgi kivilcim ve fethetmek olabilir hangi iyi için kaybolur.

Sen seytan ruhlarini kullanarak bir karakter olusturabilir ve seçenekleri özellestirebilirsiniz, serin sey bir oyun modunda yapismamis olmasidir, siz sik sik silah, zirh ve sihirli enerji bir dizi sizi açar gibi degistirebilirsiniz .

Bu oyun hakkinda yapilan olumsuz yorumlar çok sert ve acimasiz olmasiydi. Birçok talimatlar veya kilavuzlari eksikligi kendi sürekli basarisizlikla yardimci oldugunu hissettim. Bu oyunu kazanan için hile her zaman isaret ve ipuçlari ariyor geçer. Kullanmak için aslinda oyun diger online oyuncular oyunun seviyeleri ile yüzen beyaz hayaletler var, onlar ipuçlari birakabilir. Ayrica deneme yanilma ile ve birkaç yüz kez ölerek kazanabilirsiniz.