horde – Warcraft altin dünya kilavuzu çapraz hizip ticaret yapma

Ben paylasmak sizinle gizli bir cehennem karar verdi. Öncelikle Bunu bir anda bir yakalama biraz vardir bildirmek gerekir. Bu 2 hesaplari alir. Bu kadar bir sorun degil, insanlarin ton birden fazla WoW artik evinde oyuncu, ya da oynamak güvenilir bir arkadasim var.

Bu teknik çapraz hizip müzayede evi islem görüyor.

Sana AH altin ton yapmak için önemli oldugunu biliyorum eminim. Eger çetelerin tarim ve nadir damla aliyorsaniz ne kadar olursa olsun, tüm AH isleyebilirsiniz ne kadar iyi baglidir. Bu Tedarik ve Talep asagi gelir.

Bir sürü insan gerçekten düsünmek olmayabilir ne Horde ve Alliance arasinda S & D büyük bir fark olmasidir. Ittifak bir seyler için gök yüksek fiyatlari AHS AHS Horde üzerinde dibe olabilir. Bu, her bir sunucuda bir durumdur, ancak belirli bir ürün farkli sunucularda farkli olacaktir.

sizin boru hatti kurma:

Sizin alis ve satis her seyi düsük düzeyde alts olun.

Toplamda 4 alts, 2 Ittifak ve 2 Horde gerekir. Bir Ittifak toon, Stormwind oturur bir Horde toon Undercity gider ve Ganimet Bay Nötr AH her hizip bir alt gerekir.

Isterseniz sehirlerin farkli bir combo seçebilirsiniz, ama bu yola çikmaya en kolay hissediyorum biridir. Stormwind ve Undercity de zaten hakkinda söyledim Limited Tedarik Ögeler bazilarina daha kolay erisim var.

PVE ve RP sunucularda bu ayarlama dikkatli olun. Eger Horde ve Alliance toons hem olusturmasina izin olsa da, kendi ihaleleri w / oa ikinci bir hesap satin almak mümkün olmayacaktir.

Ayni hesabi ve sunucu üzerinde Ittifak ve Horde toons hem yapamaz çünkü bu PVP bir sorun olmayacaktir.

AHS ana için, hatta tüm adresinden alts seviyesi gerekmez. Horde için, bir Ogre yapmak veya Troll ve kuzey Orgrimmar onlari çalistirmak, sonra Undercity uçmak. Ittifaki, bir insan yapmak ve Stormwind için bati çalistirin.

Isterseniz sadece orada birkaç gümüs almak ve çalistirmak daha hizli yapmak için biraz daha güçlü karaktere sahip, birkaç düzeyleri onlari düzeyde olabilir … ama bu size kalmis.

Tehlikeli alanlarda çesit geçmesi beri Nötr AH, biraz sert oldugunu. Diger sehirlerde bazi aksine ben Ganimet Bay tavsiye nedeni budur.

kalabalik için:
Toon olusturun, sonra Troll / Ogre, ve baslangiç ??noktasindan kisa bir sekilde güney çalistirin. Daha sonra Durotar bati kiyisinda dogru, sizin Haritada görmek küçük yaylalarina yama içine güney / güneybati bas. Düz alan boyunca ve “Gizli Yol” kadar kafa GB Eger güney-bati kösesinde (a Lazy Peon son) bulmak. Sahil yolunu takip etmeye devam edin, suya atlamak ve bati yüzme baslar. Bir Slimeshell Makrura muhtemelen hemen sizi öldürecek. Bu olsa da iyidir. Ölüyor sonra serbest zaman, Çoraklar’in Circir mezarlik olacak. Ruh Sifaci bir rez kabul ve mezarliktan Ratchet içinde dock, NW asagi çalistirin. Ganimet Bay tekne almak.

Ganimet Bay AH sag tekne inis iskele (güney) uzak ters sonunda Banka yer almaktadir. Sen Mezatçi O’reely banka ve posta kutusu arasinda bir sandik üzerinde duran bulacaksiniz.