hizli ve ucuza Xbox 360 sistemleri düzeltmek için ögrenmek

Xbox 360 konsolunda çalismiyor ve banka bozmadan Xbox 360’lar düzeltmek için nasil anlamaya çalisiyoruz çünkü muhtemelen bu yazi okuyorsunuz. Ben orada oldum. Benim sistem iki yildir iyi çalisti, ve sonra bir gün durdu-tas soguk ölü. Ben bu ne olacak ki son kisi ilk degilim biliyorum, ama yine de rahatsiz ve hayal kirikligina ugradim.

Ben Microsoft benim Xbox 360 düzeltmek olamazdi. Benim garanti süresi vardi, ve ben Microsoft tamir için 140 $ arti nakliye ödemek göze alamazdi, ne de geri almak için beklenen iki ay beklemek istedi. Sen bunu istediginiz zaman orada degil kadar Xbox 360 alabilirsiniz ne kadar bagli fark yoktur.

Ben baskasinin deneyimlerinden faydalanmak mümkün olabilecegini düsündüm. Çevrimiçi gitti ve bir Xbox 360’lar düzeltmek için nasil bir Google arama yapti. Insanlarin bunlari düzeltmek için denemek için kendi Xboxes yapmis gerçekten aptalca seyler hayran olurdu. Bir fikir banyo havlusu içinde konsol sarmak için vardi; baska bir sogumaya buz dolu bir küvete yerlestirilen konsol ile çalistirmak için oldu. Ben Xbox 360 düzeltmek için bir birine satin almadim söylemeye gerek yok.

Diger bazi fikirler ancak, bu kadar zorlama ses vermedi. Daha iyi dolasimini saglamak için güç adaptörü için farkli yerlerde çalisiyor tavsiye bir yöntemi denedim. Bu mantikli görünüyordu, ama Xbox çalismasini düzelmedi. Ben James Dean Red Light Fix Pro için bir Web sitesi üzerinde tökezledi kadar aramaya devam etti. Bu benim dua için cevap oldugu ortaya çikti. Makul bir fiyat için bir Xbox 360 düzeltmek için nasil mükemmel bir cevap.

Bu benim Xbox az iki saat içinde 360 ??ve ben isi yapmak için herhangi bir özel araçlari satin almak gerek yoktu aslinda düzeltmek iddia gerçegi: iki sey web yorumlayan beni çeken. Ben bir cami oldugunu düsündüm. Ben James Dean Xbox 360 3 kirmizi isik Fix Pro ile bunu düzeltmek degil, ben her zaman kabullenmesini ve benim tasarruf iyi bir yigin ile Microsoft’a göndermek olabilir. Uzun lafin kisasi, ise yaradi! Aslinda benim Xbox 360 düzeltmek için ögrendim ve ayakta ve çalisiyor oldugunu, en az iki saat içinde oyun oynarken. Ben inaniyorum, ve tüm oyun arkadaslarim iyi bir haber onlari içeri aramak zorunda kaldi.

Daha sonra ay ve benim Xbox 360 hala çalisiyor. Egitim videolari büyük ve takip etmek kolaydir. Onarim islemi size adim adim prosedürler vardir. Benimkine benzer sorunlari vardi kim Bazi arkadaslarim da James Dean 3 Red Light Fix Pro kullanarak Xbox 360’lar düzeltmek için nasil ögrendim. Hepimiz Xbox tamiri üzerinde bir miktar kontrol egzersiz istiyorsaniz yüksek ise tavsiye ve cüzdan para.

Eger Ölüm korkunç 3 Kirmizi Isik gösteren icraat ne zaman Xbox 360 düzeltmek için bilmek istiyorsaniz, James Dean 3 Red Light Fix Pro göz atin. Bu bir para tasarrufu ve zaman tasarrufu var. Bu ya da zaman ve Microsoft isi olan para harcamak ya var. Yaklasik 30 $ karsi 140 $ ölçün. 7 hafta zaman zaman bekle 2 saat karsilastirin. Kolay bir karar gibi görünüyor!