hizli ve kolay bir ps3 oyun yükleme ögrenmek

Ürünün mevcut krem ??olan PlayStation 3, oyuncular ile dünyada gelen PlayStation 3 oyun indirmek için güvenilir yerler denemek ve bulmak için çabaliyorlar. Iyi haber eski sistemlerin aksine, denklemi çarpanlarina olmalidir ek hususlar olmasina ragmen birkaç uygulanabilir seçenek, mevcut olmasidir.

PS3 oyun indirmek için en popüler yolu dosya paylasimidir. Oyunlar daha erken bazen, genellikle gün onlar serbest kullanilabilir ve yeni oyunlar genellikle nispeten hizli indirme saglamak için faaliyet bol var. O zaman dogrudan indirme, ve bu iki tatlar gelir. Ana indirme siteleri ve erisim kazanmak için ödenmesi gereken, sadece üyelere sitelere yayinlanmaktadir olanlar.

Rapidshare gibi sitelerden dosya indirme veya P2P aglari üzerinden riski, basaramazlar kötü niyetli bilgisayar güvenlik savunmasiz yapabilir kodu ve oyun dosyasi ise yaramaz içermesidir. Yalnizca üyelere siteleri herhangi bir virüs veya diger zararli içerik arinmis yüklenenler dogruladiktan.

Yeni sistemler ve özellikle PlayStation 3 gibi yeni sistemlerin bir diger önemli husus indirme hizidir. Oyun dosyalari her zamankinden daha büyük, ve bu indirme hizi hayati önem yapar. Son PS3 oyunlari ve büyüyen boyutlari bir örnek olarak, Lair 19 üzerinde GB bir kuyruklu 23 GB, Heavenly Sword saatler ise oldugunu. Yavas indirme hizi tamamlamak için indirmek için daha uzun gün veya bekleme anlamina gelebilir. Hatta bir orta sinif indirme hizi, ikincisi ise 50 KB de, bu Lair indirmek için yaklasik 5 gün sürer.

Dogrudan indirme siteleri yalnizca üyelere genellikle de diger indirme yöntemleri geçmek yerdir. Onlar hizli indirme islemek için büyük, adanmis sunucular, ve herhangi bir zamanda indirme üyelerinin sinirli sayida var. Öte yandan, Rapidshare ve MegaUpload gibi siteler araciligiyla bulundu indirme dosya boyutlari sapkali olarak, ayri ayri birden fazla parça indirmek zorunda siddetlenmesi söz degil, yavas indirme hizlari vardir.

Öte yandan dosya paylasimi karisik bir çanta. Popüler oyunlar için, indirme hizi, bu hala dalgalanma olsa hizli olabilir. Daha az popüler oyunlar da genellikle hiç degilse, bitirmek için hafta sürebilir yavas indirme hizi olacaktir. Sen sonunda tamamlanmasina yakin olsun sadece tek kalan tohum o artik tohum dosyaya istemiyor karar için, oyun içerigi 15 GB degerinde indirme hayal kirikligi düsünün. Yükledigin simdi zaman yavas yavas zaman tam bir atik (ve gerçekten sinirsiz bant genisligi veren bir ISS sahip olacak kadar sansli sen sürece bant genisligi, tutarinda biten bir oyun, indirmek için çalismakla 2 hafta bosa, sen muhtemelen için ödeme olabilir Bir sonraki faturada).

Seçim kadar PS3 oyunlari karsidan yükleme olarak sizindir. Sen çogu sey dogasinda aggravations bazi serbest yol ve anlasma gidebilir, ya da dogrudan bir indirme sitesi katilmak ve daha hizli ve daha güvenli indirme meyvelerini para harcayabilirsiniz. PS3 indirme gayretlerinde Iyi sanslar ve eglenceli oyun var.