hizli kilavuzu – runescape ecto belirteçleri almak ögrenmek

Ecto-belirteçleri almak için Ectofuntus ibadet isteyeceksiniz. Dokuz kova, dokuz tencere ve dokuz kemik ile envanter doldurun. Ayrica Ecto Jeton almak için Muska konusun bir Hayalet giyen gerekir. Ectofuntus bas (sorun bunu kesfetmek yasiyorsaniz eger dünya haritasi kullanin), bu Liman Phasmatys hemen kuzeyinde yer alir. Orada bir kez, bu hizli hareketlerin izleyin:

1. Ilk odanin dogu tarafinda bas ve merdivenleri tirmanmaya. Eger kemikler üzerinde kullanmak mümkün olacak orada bir yükleyici kesfedeceksiniz. Bunu yapin ve sag degirmeni üzerine tiklayin ve “rüzgar kemik taslama.” Uygun degirmeni yanindaki bin tiklayin ve “bos bin.” Seçin Tencere biri kemik unu ile dolduracaktir. Dokuz tencere için bu islemi tekrarlayin.
2. Merdivenlerden asagi geri kafa ve odanin bati tarafinda açilan kapi asagi gitmek.
üç. Bu oda kat bir numarasi vardir, fakat hepsi de sizin bir sonraki merdiven almak için oda dolasmak yapmak zorunda kalabilirsiniz. Eger sümük bir havuz kesfedeceginiz alt bas asagi. Bu dokuz kez üzerinde kova kullanin.
4. Birincil zemin ve odanin ortasinda içinde Ectofuntus üzerinde uygun tiklayin geri kafa. Kemik unu bir pot ile birlikte ibadet ve balçigin bir kova seçin olasilikla bosaltilacaktir.
5. Ectofuntus dokuz kez Ibadet ve oda içinde Hayalet ögrencisi ayakta sizin Ecto-token almak. Her ibadet için bes Ecto-belirteçleri olsun, bu 45 belirteçleri toplam kadar ekler böylece! Bir kez daha, size Hayalet Muska konusun veya bu adimi çalismaz giyiyor olabilir emin olun.

Ecto-belirteçleri ne için kullanilmaktadir?

Ecto-belirteçleri hepsi asagidaki görevler için gerekli olsa bile, Ghosts Ahoy arayisinda gerekli oldugu için en ünlüdür:

* Ghosts Ahoy Ecto-belirteçleri 31 veya daha fazla tamamlamak için gerektirir.
* Hayvan Manyetizma 20 belirteçleri tamamlamak için gerektirir.
Frankenstrain bir * Yaratik iki isaret tamamlamak için gerektirir. Hayaletler Ahoy tamamlanmis durumda Ancak, herhangi bir ihtiyaci yoktur.
* Yapma Tarihi tamamlamak için iki simge gerektirir, ama Ghosts Ahoy zaten bitmis ise bir kez gerekli bir kez daha degil.
* Out Sallanir 25 jeton tamamlamak için gerektirir.
* Sen 25 Ecto-belirteçleri için Dragontooth Adasi gezisi elde edebiliyoruz.
* Hayvan Manyetizma sonra, 10 jeton için tavuk almak ve Undead mümkün olacak.
* Son olarak, ale-maya için bes Ecto-belirteçleri ödeme yapabilirsiniz. Bu ale-maya için Büyük Degisim fiyat düsünürken rip tam 30 sikke oldugunu.

Tamam! Artik Ecto-belirteçleri almak ve ne için kullanilan konum nasil biliyorum. Iyi eglenceler!