hayat bratz oyunlari sikici asla

Moda Eger öne ve basarili yardimci olmak için güçlü bir araçtir. Ancak, baskalarinin moda seçim diger tarafinda, özellikle istediginiz gardirop ile silahli almak korkulari olabilir bazi durumlar vardir. Güç görünüyor alin ve korkusuzca elbise-up günlük moda parçalari dahil. Hayat, sikici gardirop moda madde vermek asla. Bratz oyunlari giysi iyi parçalari arayin ve mutlaka size uygun en iyi bulacaksiniz.

Trendy danteller. Romantik ve Dantel ile muhtesem olun. Gelismisligi siyah danteller dolap üzerinde don egilim olur. Siyah dantel kadinlik yansitirken zerafet büyü ve giyebilir çok yönlü dolap biridir. Bir sinirli ve sik görünmesi için en az için tarzinizi tutun.

Moda ayakkabi. Soyunma ayakkabi olmadan asla. Eger Bratz oyunlari adresinden gardirop maç için seçebilirsiniz ayakkabi çesitli vardir. Peeptoe slingback bir çift kadar sik elbise için sik ayakkabi oldugunu. Öte yandan bir süslenmis patent düz dantel elbise iyi çalisir. Platformlarda alisveris merkezinde rahat alisveris için iyi ise katil kamasi seksi bir görünüm vermek. Vesilesiyle uygun olani seçin ve kalabalikta göze çarpiyor.

Muhtesem görünümü elde. Moda tüm güzel olmak ilgilidir. Bu soyunma, ve kisilik tasima ilgilidir. Ama moda bir anahtar madde olmadan eksik, bu moda giysiler olmadan da yine kendiniz muhtesem olmak üzerindedir. Olacaktir Basit bir güzellik makyaj paleti ile lüks bakabilirsiniz. Sizin paleti bile göz rengi, allik pudra, dudak rengi ve maskara olusur olabilir. Eger göz rengi uyguladiginizda, gözlerinizi ve cildinizin rengini düsünüyorum. Bu allik ve dudak rengi tamamlamalidir. Aksam glamour için erik ve mor sakli tutarak kolay bir kilavuz için, gün boyunca taze ve pürüzsüz bir görünüm için, pembe ve seftali kullanabilirsiniz. Iyi bir elbise ile makyaj maç için topluluk mükemmel.

Saç. Onlar saç soyunma için son ucu kapali olur ve bir saç makyaj istediginiz degisikligi yapmak söylüyorlar. Saç soyunma sizin için heyecan verici bir maceradir. Eger saç saç araçlari yardimiyla gibi nasil görünecegini deneme ögrenebilirsiniz. Ihtiyaciniz olan saç araçlardan bazilari tarak çesitli, kivrik demir, saç üfleyici, masalari, saç boyalari ve firçalari vardir. Bratz oyunlari bu ögeleri ile eglenmek ve tam bir saç makyaj yapmak.

Eger moda izlediginizde makyaj, vb giysi, çanta, ayakkabi, saç makyaj ve temelde ögelerdir. Bratz oyunlari bu ögeleri ile silahli alin ve size yapabilecegi degisikligi görmek. Moda zevk, hayatin tadini çikarin.