hayal gücü bratz oyunlar tarafindan getirildi

“Pa, beni burada birakmayin lütfen. Ben korkuyorum. Bir canavar Yatagimin altinda ve bana onun karanlik kralligina getirmek istiyor. Pa lütfen. Benimle uyku ve isiklari kapatmak yok! “Bu bir genellikle kendi odalarinda ve isiklari ile odada yalniz disinda kalan kim genç çocuklar duyar budur. “Merhaba benim arkadasim: Ya da ayni zamanda kizini söyleyerek görebilirsiniz. Neden sana dün görmedim? Eger hasta mi ya da anne disari çikip oynamak için izin vermedi? Sorun degil. Anliyorum, bugün ne içki böylece? Bizim küçük ögleden sonra parti sonra disarida oynayabilir? “Simdi bak, özellikle bu gerçekten ürpertici ve sizin kizi, tek basina oturan onun yan bakan ve özellikle kimse konusuyor çikiyor. Bu Kizin hayali bir arkadasi oldugunu ortaya çikti. Biz her zaman asiri aktif hayal gücünün bir sonucu olarak çocuklarda çok yaygin olan hayali arkadaslar,, reddediyorlar. Bu hayal daha iyi tüm çocuklar için göz ardi sol zaten bu asamada büyümek olacak bir seydir.

“Hayal gücü bilgiden daha iyidir.” Ben bu küçük söyleyerek (ki kendi bilgi görelilik ve atom bombasi ile sonuçlandi nükleer füzyon ve fisyon süreci kesfetti adam) olarak çok dogru inaniyorum: Albert Einstein bir keresinde olmanin duyuldu . Biz yaslandikça, biz basit seyler unutmak egilimindedir. Biz uzak bir arazi, Narnia ülkenin varligina inanmiyor kim Susan gibi haline gelmistir. Biz büyümüs sorunlari kendi dünyasinda yakalanmak: Elektrik ve su fatura ödeme, ipotek ilgi ödeme, bir isten olmak, görme ve yavas kas karartma. Hayatimiz sihrini ve anlamini kaybetmis!

Simdi gözlerinizi kapatin ve kameralar binlerce flas ise podyumda (veya Horsewalk. Ne olursa olsun) cantering gülümseme gibi neredeyse bir insan ile uzun saçli midilli oldugunu düsünün. Bir midilli yildiz: Bir yildiz vardir! Yavas yavas gözlerinizi açik olarak, büyük hissetmez? Onun büyülü okul Hogwarts Harry Potter degil. Ve Onun çok sevdigi kitabi (film çok begenilen oldu. Sadece filme ve aldigi Oscar aday sayisi için alinan para saymak bile JRR Tolkien degildir.

Bu sadece Bratz oyunlari dünyasidir. Bratz oyunlari büyük ya da küçük, zengin ya da fakir bütün kizlar aslinda güzel görünüyorum hayal bir dünyadir. Bratz oyunlari merak ve hayal gücü gibi çocugun korumayi basarmistir. Bratz oyunlari ile, orada herkes olabilir, orada her seyi yapabilir ve aslinda hayallerinizi gerçege olabilir hissedebilirsiniz. Bu sizi mutlu kilan eger bir prenses olabilir. Eger Bratz Fish Tank oynarsa olmasini hayal varsa bile bir balik olabilir. Bratz oyunlari, bayanlar ve baylar, olanaklari basit ve inkar edilemez sonsuzdur.