hava hokeyi temelleri

Bir hava hokeyi masalari olan çogu insan almak gibi hokey ev oyununun getiren en yakin olabilir. Sadece hokey seviyorum, ve sezon duramaz, bir hava hokeyi tablo alma hakkinda düsünmek gerekir. Bu oyun odalari veya eglencelerle onlari görmek, ama bir sürü insan bilmiyorum kendi evinizin rahatliginda bir olabilir olacaktir. Sizin için dogru hava hokeyi masasi seçiminde size yardim etmek için, burada aramak için çesitli seyler vardir.

Bir hava hokeyi masa masada kayma disk kolaylastirir sekilde tüm tablo üzerinden dakika delik kaynaklanmaktadir. Bu delikler hava atmak ve disk yukari kaldirin, bu nedenle disk sürtünme daha az bir miktar ve bu tablonun yüzeyi boyunca zahmetsizce kayar. Bu disk buz üzerinde gibi görünüyor yapar. Profesyonel bir hokey oyunu bir durdu disk iyi bir gibi, size disk için hava hokeyi tablonun ortasinda ölü durdurmak istemem. Bu nedenle, tablo hava hokeyi masaya küçük hava delikleri çikan yeterli miktarda hava var emin olmak istiyorum.

Ne kadar iyi disk kayar ve hava miktari hava delikleri çikan etkileyecek baska bir sey masa temiz olup olmadigini ya da degildir. Sadece temiz bir masa en iyi sekilde oyun devam edecektir, ayni zamanda tablo uzun süre hayatta yardimci olacaktir. Bir önemli sey hava delikleri kalabalik almiyorsaniz emin olmaktir. Deliklerden çikan yeterli hava yoktur gibi görünüyor, herhangi bir kir veya enkaz çikmak tüp temizleyicileri ile onlari temizlemek için deneyebilirsiniz. Eger ne tablo temizlemek için en iyi yolu pozitif degilseniz, burada size yardimci olmak için bir kaç sey vardir. Yapmaniz gereken ilk sey bir toz buster veya vakum eki ile herhangi bir çöküntünün ortadan kaldirmak oldugunu. O tüm almazsa, sonra bir bez deneyin. Daha sonra cila veya tablo yüzeyine kadar parlamaya temiz bir mobilya kullanabilirsiniz. Bu ayni zamanda yüzey çok kaygan tutmak yardimci olacaktir. Kullanmadiginiz zaman Ayrica hava hokeyi tablo kapsamalidir.

Eger çizgi tablonun bir üst ile gitmek istiyorum gidermek için, sistem puanlama yerlesik bir gibi ek özellikler ile bir alabilirsiniz. Bunu satin sonra da masaya seçenekler ekleyebilirsiniz. Hava hokeyi masalari her yastan insan için eglenceli olabilir. Air hockey tablo yararlanmak için gidiyor kim bagli olarak, bu çocuk, ya da kendiniz için daha büyük bir 7 ayak tablo için ise bir 4 ayak tablo gibi bir sey küçük almak isteyebilirsiniz. Mevcut seçenekler her ile, sizin için aradiginiz sey karsilayan bir hava hokeyi masa bulmak için emin olabilirsiniz. Eger evde yeni bir hava hokeyi masasi oldugunda davetler gibi olacak.