güvenli vay altin satin almak için ipuçlari

Birçok oyun WoW altin almaya karar verdim, ama gerçekten ne kadar güvenli endise ediyor. Hangi kaynaklari güvenilir belirlemek için hemen hemen her WoW oyun için akilda tutulmasi gereken birkaç fikir var.

World of Warcraft de dünya çapinda bilinen ve çok iyi devasa online rol orada bugün oyunu oynarken olarak birçok oyun tarafindan kabul edilir. Genel oyun tüm NPC’ler ve herhangi bir oyun degerli karsilasabilirsiniz yapabilirsiniz patronlari dolu kapsamli bir ortam sunmaktadir. World of Warcraft için oyun oyuncular da ucunda arka arkaya ve saatlerce keyfini bir oyun deneyimi yapmak için yapildi. World of Warcraft hala agirlikli olarak meslek, silah ve diger esyalar satin almak ögrenmek için belirli bir para birimi olan ile ilgili olarak, diger birçok MMORPG bugün uyguladiginiz temel oyun kurallari çok abone, ve de çok önemlidir diger giderler mi size bu oyun.

Warcraft önemli para World oyun, WoW altin için çok sayida farkli yöntem vardir. Bazi WoW altin için oyuncular için daha yaygin yollarindan bazilari altin ve satmak için diger ögeleri için tarim ve ürünleri üretmek ya da altin elde etmek için hizmet vermek için is veya ticaret becerilerini kullaniyor.

Çok sayida WoW oyuncular da world wide web üzerinde olabilir üçüncü taraflara tüccarlar gelen World of Warcraft altin satin. Çogu diger oyuncular ise, bu online saticilarin tüm WoW altin satin alma ile ilgili emniyet ve güvenlik ile ilgilidir. Bu oyuncular güvenilir ve güvenilir bu online tüccarlar ne kadar konusunda kararsiz olan ve bu nedenle of Warcraft altin çevrimiçi Dünya satin reddediyorum. Neyse ki, size saygin ve güvenilir olan tedarikçilerden WoW altin satin emin olmak için takip edebilirsiniz birkaç isaretçiler vardir.

Yapmaniz gereken ilk sey WoW altin satin almak için yeterli saygin gibi görünüyor online saticilarin bir dizi bulmak oldugunu. Onlarin tam URL’leri ve özellikle kendi internet sitesinde, iletisim bilgileri ve oranlari önemli olabilecegini düsündügünüz bilgi her liste emin olun. Daha sonra, sizden World of Warcraft altin satin almak istiyorum sitelerin isimleri küçük bir arastirma yapmak için bir çaba. Bu diger sitelerde bulunanlarla, fiyatlari karsilastirmak da tavsiye var. Çok ucuz fiyatlar var tedarikçiler kaçinilmalidir sahte tüccarlar olabilir gibi bu, zaten detaylarin büyük miktarda sunabilir. Hatta aday saglayicilari tartismak ve geçmis müsteri yorumlari göz çevrimiçi forumlar kontrol edebilirsiniz.

Seçilmis bir satici ile deneysel bir satin alma deneyin. Hemen büyük bir satin alma ile gelmeyin. Bunun yerine, sadece güvenli olmasi için en az satin. Mümkün oldugu kadar, kredi kartlarini kullanarak kaçinmak gerekir. Alternatif olarak PayPal ya da diger çesitli güvenli online ödeme sistemi kullanin. Eger WoW altin satin kisa bir süre sonra, oyun içi altin teslim edilip edilmedigini görmek için gelen WoW bak. Özellikle saglayici mallarini teslim etmek için ne kadar zaman alir dikkat edin. Eger büyük miktarlarda World of Warcraft altin satin almak için yeterli emin oluncaya kadar bu yavas yavas yapin.

Bu GM tarafindan kesfedilmeyi olabilir gibi, kendinizi WoW altin skandal büyük bir satin alma bulamazsaniz kesinlikle emin olun. Eger asiriya kaçmadan WoW altin satin almak ve kesinlikle iyi olacak emin olun. Yakinda, size daha iyi bir oyun oynamak için gereken tüm epik seyler almak mümkün olacak.