görev istatistikleri hesabinin çagri

Bu call of duty içine saat koyduk, sen kötü adamlar yendi ve masum yenilere büyük hasara reeked var. Bu harika bir duygu ama dünya yaptin görebilirsiniz ve orada bu çok yeni baslayanlar ve en güçlü ve tecrübeli oyuncular karsi kendinizi karsilastirabilirsiniz bilerek ne daha iyi hissediyor. Lütfen istatistikleri ve arkadaslarinizin istatistikleri Takip oyuna tamamen yeni bir unsur getiriyor. Bu sadece bir maç veya bir gün olur degil ne KOI üzerinde oyun süresi boyunca olur, arti insan irkinin röntgenci egilimlerin biraz yerine getirir ne artik. Eger arkadaslariniz onlarin oyun ne yaptigini görmek istiyorum Biliyor musun, devam, onu kabul etmek iyidir.

Birkaç ay önce imkansiz olan sizin istatistikleri için arama ve diger oyunculara karsi onlari eslesen gitmek zorunda kaldi, ama 2008 yili Kasim ayinda Duty ekibinin Arama etkin oyuncularin istatistikleri kontrol etmek için bir istatistik sitesi ortaya kadar, onlarin arkadaslari karsi bunlari karsilastirmak onlar Duty oyuncu Call of alaninda oturdu ve dünya çapinda bir topluluk ve görmek. Diger oyunculara kendinizi karsilastirarak devam etmeden önce size istatistikleri hesap açmak için var, ama bunu yapmak gerçekten çok kolay.

Bu temelde istatistik sitesi ve dogrudan yüklenecek tüm bilgileri için Duty web sitesinin Arama için COD hesabiniza baglamaniz gerekir. Eger çok modundayken yapmaniz gereken tüm Xbox Canli ve “kisla” girin seçmektir. Bir kez kisla size “web istatistikleri” seçenegini göreceksiniz. Her kisinin web istatistikleri bir oyuncu olarak sizi tanimlayan kisisel bir kodu var. CallofDuty.com üzerinden numaranizi ve bas asagi yazin. Duty oyuncu oran ciddi bir Arama iseniz Siteyi daha önce ziyaret ettiginiz edilir. Hesabiniza Giris Yapin ya da Siteyi daha önce hiç varsa bir tane olusturun. Bir hesap için kayit bilgilerinizi koymak baska bir forum ya da sitede bir hesap için kayit ve bir gün aramak gibidir.

Hesabinizda bir kez size “hesabim” sekmesine girmeniz gerekir. Bir kez sekmesinde bir “baglanti hesabi” sekmesini göreceksiniz. Bu sekmesini tiklatin ve (PS3 veya Xbox 360) için platformu seçin. Eger oyun etiketi veya kimlik ve size kisla disinda yakaladi web istatistikleri kodu istenecektir. Bir kere bütün bu yapilan ve bilgileri sitede Profil geri kafa ve “COD WW DOSYASI” seçebilirsiniz girilir dogruladi. Sizin istatistikleri görünür ettik.

Simdi andan itibaren kendi istatistikleri ve hesap baglantili var baskalarinin istatistikleri ile ne olup bittigini izleyebilirsiniz. Dolasmak ve COD ekibi gerçekten istatistik izleme sitesinde kendilerini asmis ve tüm oyun bir sürü daha eglenceli hale getirir tüm özellikleri kontrol etmek için çekinmeyin.