gizli nesne oyun oynarken yasam basarilari – gerçek gelisen çocuklarin

Onlarca kisi video oyunlari eglence için sadece olduguna inaniyoruz olmasina ragmen, deneyim onlardan kesfetti olabilir onlarca uygulanabilir seyler oldugunu gösterir. Hayat basarilari – uygulanabilir oyunlari grubunda gerçek gençler büyümeye yapmak için mükemmel gizli nesne oyunlari kabul edilebilir. Onlar olgunlasir için iddia eden bir büyük, ama gençler için, mükemmel bir ögrenme araci. Degerli sey, çevrimiçi ortaya çikarmak için çok basit olmasidir, bu tür komplo ile onlarca web siteleri var ve herhangi bir cd-s satin almak ve yan para tarafi tasarruf için isteyen ihtiyaci olmayacaktir.

Bu oyunlar gençler gözlemsel basarilari ögretmek için yogun degerlidir. Çok iyi çizim kapsaminda yer alan hedeflere ifsa hedefleyen, oyuncular arka sette yoldan ne not olabilir, ya da ne bazi öge arkasinda kapsayan bu yüzden aslinda dikkatli aramaya, konsantre kalmalidir. Gövde, ya da tahtaya bazi rasgele ifade veya belki bazi mesaji veriyor üzerindeki ifadedir – gerçek bir agaç ya da orada agaçtan cinsiyetlestirmek, garip bir yüz bu mu?

Monitörde kapali noktalari ortaya çikararak gençlerin gerçek hayatta evlerinde yoldan noktalari ortaya çikarmak için ve ait oldugu yerde her seyi koymak ögrenmek için yardimci olabilir. Gizli nesne oyunlari bir örnek basaran, her gün temizlik bir eglence haline olabilir – ebeveynlerin genç olanlar yön verebilir: kitap ve kösesinde seti ortaya çikarin, ya da bebek ortaya çikarmak ve eve koydu …

Gizli nesne oyunlari hafiza büyümeye yapma yardimci olur. Zaman zaman oyuncu ayni düzeyde onlarca kez yapilmasi gerekir, bazi hedefler kösesinde hatirlayarak, bu yüzden daha hizli asagidaki zaman seviyesini geçmek olabilir.

Burada nesne ortaya çikarmak isteyen varsa, onlar, dogru üzerine tiklayin bu yüzden bir fare kontrol etmek için ögrenmek gerekir, genç olanlar koordinasyon basarilari kabul edilebilir.

Bu oyunlar ayni zamanda gençlerin bu ifadenin örnek ile birlikte olan yeni ifadeler ögretmek için bir olasilik saglar. Çocuk bazi garip nesne hakkinda anne isteyebilir ve bu konuda onun kelime ve bilgi yan yana disinda taze olacaktir. Genç insanlar da sebat ögrenebilirsiniz. Bazi nesne oyuncular için çizim defalarca arayan muhtaç olmasi. Kaydederek sol hedeflerin sayisinin sol ipuçlari sayisi esit oluncaya kadar – dizi erisilebilir ama kesin ipuçlari vardir, bu yüzden gençlerin sagely bunlari kullanmayi ögrenmek.

Bu gençler için eglenceli, ögrenmek için en cazip yollarindan bir süphe olmadan ve yan yana olgunlasir.