gizem çanta, saygi için hediye ve mafya savaslarda dograyin dükkan

Mafia Wars oynarken, size göndermek ve Mafia gelen alabilecegi bazi ücretsiz ögeler vardir. Daha sen onlari birikir, daha fazla öge size yagma var. Burada hayati ögeleri, puan, enerji, dayaniklilik ve saglik toplamak için yeni yolu vardir.

gizem çanta

Gizem çanta size arkadaslariniza gönderebilir ve alabilir ücretsiz hediyeler vardir. Bunun yerine bu çanta için bir istek olusturmak yerine, ücretsiz hediye bölümünden gönderebilirsiniz. Gizem çanta almak için, sadece arkadas istegi sekmesinde bunlari kabul. Bu yagma adet kenara ücretsiz sir çanta arti vaftiz babasi noktalari bir koleksiyon alabilirsiniz. Hediye seçenekleri dilek listesi (Huey aracin özel ve sinirli sayida, ücretsiz, Çin Yeni Yili toplama ögeleri, ücretsiz 5 to10 beceri puan ve yagma adet farkli türde için 1 vaftiz babasi noktasi) bir öge içerir.

saygi için hediye

Yeni Mafia Wars özelligi, saygi Hediye Safe House birlikte çalisir. Bu, size saygi ya da saygisizlik göndermek için tercihler mevcuttur hangi grup hediye, istemek için izin verir. Saygisizlik almamak için sizin mafya Spam yapmayin. Ayrica hem grup için bu hediye gönderebilirsiniz. Sizin saygi metre on oraninda bir hediye her açtiginizda artirir ve mevcut içinde saygisizlik varsa bes oraninda iner. Amaç, yüzde yüz saygi vurmak için daha sonra bir ögeyi almak olacaktir. Daha da saygi düzeylerini doldurmak için yükseltilmis ögeleri kullanabilirsiniz.

Bir kez Saygi ilk asamasinda bitirmek, bir Sustali, sinirli sayida 14 saldiri ve 16 savunma yagma ögeleri ödüllendirilir. Sustali özelligi oldukça zayif olabilir, ama onun yüksek düzeyde saygi adet deger.

Genel olarak, Saygi arkasindaki kavram size Mafia hediye isteyin ve arkadaslariniz kabul eger güvenli evde bir hediye almak hangi diger hediye güvenli evler, benzer. Sizin Mafia Eger ask ölçer bir yüzde on hediye gönderirse Ayrica, ayni zamanda bir hediye almak.

Diger güvenli evlerden Saygi arasindaki fark çesitli ilgili asamalarinda gelmektedir. Bir kenara bir ödül almasina, 0 ile 10 arasinda mevcut aldiginizda Örnegin, saygi seviye 1 kadar hareket eder.

Bir kez ilk seviyede tamamlamak, size Sustali ile hala ödüllendirilir. Eger seviye yukari daha fazla ödül alabilirsiniz. Farkli düzeylerde bitirme üzerine alacak kalemleri arasinda Grach (20 saldiri ve 10 savunma silah seviyesi 2), Puggio (bir 17 saldiri ve 23 savunma silah seviye 3), zip silah (bir 17 saldiri ve 23 savunma silah seviyesi 4) içerir , Samurai Kask (12 saldiri ve 28 savunma zirh seviyesi 5), Ma Barkers makineli tüfek (30 saldiri ve 20 savunma silahi seviyesi 6) ve Ghillie Suit (16 saldiri ve 42 savunma zirh seviyesi 7).

Ögeleri seviye yukari kalite artis unutmayin. Saygi için hediye istekleri gönderme zor is olabilir ve bir cimri madde için cevap. Ancak, çabalari yakinda düzeyinde 7 ulasmak özellikle tüm deger olacaktir. Ancak o zaman daha iyi senin almak için bekleyebilirsiniz.

alisveris dograyin

Chop Shop satin alarak ama ücretsiz hediye ile insa ederek degil kazanmak yeni bir özelliktir. Bu özellik, çalinti araçlarin seri numaralari ve diger tanimlayici isaretleri kapali kaldirmanizi saglar. Chop Shop kullanmaya baslamak için, her 5 çesitli ürün 10 adet gerekir. Ayrica özellikle sehrin her yerinden daginik yapi malzemeleri temininde, sizin Chop Shop bina içinde Mafia yardim isteyin ama kendi alaninda bazi erisilemez olacaktir. Lütfen Chop Shop tamamlanmasindan sonra, artik bir zirhli limuzin, Zhar-ptista Sedan ve çok nadir CM Ejderha dahil olan arasinda farkli türde araçlar üretmek için ayarlanir.

Sizin Chop Shop olusturmak için gerekli ögelerin 5 çesitli aslinda vardir. Bu ögeleri, 50 ögeleri için toplamlari da Mafia, her madde 10 almak gerekir. Bu 5 madde asetilen mesaleler, araba kaldirma, beton bloklar, elektrikli el aletleri ve nakliye konteynirlari bulunmaktadir. Yine, her bir is kaleminin 10 toplamak için gereklidir. Ancak, bu ürünleri satin almak için vaftiz babasi noktasini kullanabilir.

Akilda tutulmasi gereken bir sey arkadaslarinizin her biri sadece 5 kalemleri arasinda 2 erisebilirsiniz olmasidir. Bu durumda, üç farkli mafya üyeleri, en az üç ögeleri toplamak isteyebilirsiniz. Ücretsiz hediye bölümünde Chop Shop sekmesi altinda ögeler için arkadaslariniz, arama ögeleri göndermek için.

Bu özellik büyük ölçüde Mafia Wars içinde sevgi, saygi, ve durum artirir. Bu özellikleri kullanarak Mafya savaslari oynamak için nasil bilmek Online Mafia Wars oyun kilavuzlari basvurabilirsiniz.