Gida oyunlarda aperatifler ve sandviçler

Eger biraz aç oldugunda yemek dagitim hizmetleri aramak gerekmez. Bu, gida teslimat araciligiyla açligini gidermek için olsun dogru olabilir. Ancak kolay-to-do sandviç ile evde kendi yemek pisirmek için bilgedir.

Gida oyunlari çok kendi Chicago sosis pisirmek zorunda tarafindan en gastronomik snack yiyecek alin. Bu Bir Chicago hotdog yemek mümkün kadar gerçek sosis yemek mümkün degildi oldugu söyleniyor. Aperatif entrikalarin bu parça, gida oyunlar ile Chicago hotdog yapmak ve zevk yemek zevk!

Chicago hotdog yapmak için, önceden sigir sosis hazirlamak gerekir. Bazi sandviç için izgara sosis için kullanilan iken, buharda pismis sosis sandviç hazirliklari için en iyisidir. Bu buharda et nedenle yerine izgara daha o sulu ve lezzetli yapma nem korur nedenle içindir. Eger pismis sosis et, buhar yumusak vicik vicik degil yapmak için hotdog topuz hazirlamak edebiliyoruz sonra. Bunu basarmak için, çörekler dumani tüten zaman uygun sicaklik ayari ve süresini takip ediyorsunuz.

Malzemeyi hazirlamak. Sen hashas tohumu hotdog topuz, sari hardal, yesil tursu zevkle, dogranmis sogan, domates dilimleri, mizrak tursu, spor biber ve çizgi kereviz tuz gerekir. Talimat olarak sirayla hotdog araya. Sari hardal bir çorba kasigi alin ve esit hotdog topuz bulunan sigir hotdog üzerine yayildi. Ekle yesil bir çorba kasigi hakkinda zevk ve sonra çig dogranmis sogan ile üst tursu. Tursu mizrak, spor biber, domates dilimleri ve tuz ekleyin.

Gida oyunlari en iyi gida sunum yapmak için, domates hotdog ve topuz üst arasinda yer olmalidir. Bu yemek oyunlari da Chicago topuz sandviç için ketçap koymayin bir kuraldir. Yerine patates için degil hotdog üzerinde kullanabilirsiniz. Eger tursu tercih yoksa yedek salatalik iki dilim kullanabilirsiniz.

Kenara yiyecek oyunlar deneyebilirsiniz Chicago hotdog, ayrica gida oyunlari sandviç tarifleri genis koleksiyon arasinda seçim yapabilirsiniz. Diger lezzetli sandviçler arasinda cheese burger, tavuk burger, jambon hamburger ve ayni zamanda pasta ve tatlilar bir toplamidir. Gida oyunlari kek de tercihinize kek dekore olarak ögrenmek için en heyecan verici ve keyifli tarifleri biridir. Gida yemek oyunlari ile en iyi çikolata kek, lezzetli çilek kek ve diger tatlilar pisirin.

Yemek neredeyse saniyeler meselesi bir anlik sef yapar. Gida oyunlar ile daha büyük fikirler ögrenmek için olsun!